Pärnu Maakohus

Kohtu esimehe juhtimisvaldkond
Nimi Ametinimetus E-post Telefon
Toomas Talviste kohtunik/kohtu esimees toomas.talviste@kohus.ee 447 9500
Jaanika Lusti kohtu esimehe abi jaanika.lusti@kohus.ee 447 9507
Kohtudirektori juhtimisvaldkond
Nimi Ametinimetus E-post Telefon
Tiia Kuslap finantsjuht tiia.kuslap@kohus.ee 447 9500
Kai-Karmen Koger infotelefoni teenistuse juhataja kai-karmen.koger@kohus.ee 447 9500
Pärnu Maakohtu Pärnu kohtumaja
Telefon: 4479500
E-post menetlusdokumentide saatmiseks: pmkparnu.menetlus@kohus.ee
Menetlusväline e-post: parnumk.info@kohus.ee
Aadress: Kuninga 22, Pärnu, 80099
Nimi Ametinimetus E-post Telefon
Elo Kirsipuu analüütik elo.kirsipuu@kohus.ee 447 9500
Anu Talu kohtunik anu.talu@kohus.ee 447 9500
Anu Tammeniit kohtunik anu.tammeniit@kohus.ee 447 9500
Heli Käpp kohtunik heli.kapp@kohus.ee 447 9500
Indrek Nummert kohtunik indrek.nummert@kohus.ee 447 9500
Ivika Sillaots kohtunik ivika.sillaots@kohus.ee 447 9500
Kadri Mälberg kohtunik kadri.malberg@kohus.ee 447 9500
Leanika Tamm kohtunik leanika.tamm@kohus.ee 447 9500
Rubo Kikerpill kohtunik rubo.kikerpill@kohus.ee 447 9500
Tambet Grauberg kohtunik tambet.grauberg@kohus.ee 447 9500
Terje Vahemäe õigusteenistuse juht/kohtujurist terje.vahemae@kohus.ee 447 9500
Ave Roosvalt kohtujurist ave.roosvalt@kohus.ee 447 9500
Egert Übner kohtujurist egert.ybner@kohus.ee 447 9500
Jaanika Juurik kohtujurist jaanika.juurik@kohus.ee 447 9500
Keith Tammela kohtujurist keith.tammela@kohus.ee 447 9500
Külli Pilv kohtujurist kylli.pilv@kohus.ee 447 9500
Liisi Kisler kohtujurist liisi.kisler@kohus.ee 447 9500
Merje Turjakas kohtujurist merje.turjakas@kohus.ee 447 9500
Silver Paur kohtujurist silver.paur@kohus.ee 447 9500
Sirli Urvet kohtujurist sirli.urvet@kohus.ee 447 9500
Marika Pull kohtuistungi vanemsekretär marika.pull@kohus.ee 447 9500
Anneli Kaljula kohtuistungi sekretär anneli.kaljula@kohus.ee 447 9500
Ave Selter kohtuistungi sekretär ave.selter@kohus.ee 447 9500
Elin Vaidre-Oja kohtuistungi sekretär elin.vaidre-oja@kohus.ee 447 9500
Erika Selter kohtuistungi sekretär erika.selter@kohus.ee 447 9500
Kati Poolma kohtuistungi sekretär kati.poolma@kohus.ee 447 9500
Krista Kruusa kohtuistungi sekretär krista.kruusa@kohus.ee 447 9500
Kristi Haab kohtuistungi sekretär kristi.haab@kohus.ee 447 9500
Kristi Puuram kohtuistungi sekretär kristi.puuram@kohus.ee 447 9500
Marie-Liis Orav kohtuistungi sekretär marie-liis.orav@kohus.ee 447 9500
Silja Aaslaid kohtuistungi sekretär silja.aaslaid@kohus.ee 447 9500
Irja Koikson üldkantselei juhataja irja.koikson@kohus.ee 447 9500
Eget Kitsing referent eget.kitsing@kohus.ee 447 9500
Janika Aadusoo referent janika.aadusoo@kohus.ee 447 9500
Külli Kuusemaa referent kylli.kuusemaa@kohus.ee 447 9500
Liina Kütt referent liina.kytt@kohus.ee 447 9500
Merje Raudla referent merje.raudla@kohus.ee 447 9500
Monika Järve referent monika.jarve@kohus.ee 447 9500
Sirje Hiiemäe referent sirje.hiiemae@kohus.ee 447 9500
Helja Orav vanemarhivaar helja.orav@kohus.ee 447 9500
Eda Loit arhivaar eda.loit@kohus.ee 447 9500
Eve Einland-Ots vanemtõlk eve.einland-ots@kohus.ee 447 9500
Avo Roosvalt haldusjuht avo.roosvalt@kohus.ee 447 9559
Aleksandr Grak kohtukordnik aleksandr.grak@kohus.ee 447 9555
Jaan Allik kohtukordnik jaan.allik@kohus.ee 447 9555
Tõnu Tambu kohtukordnik tonu.tambu@kohus.ee 447 9585
Vladimir Kaalep kohtukordnik vladimir.kaalep@kohus.ee 447 9585
Pärnu Maakohtu Haapsalu kohtumaja Haapsalu
Telefon: 4479500
E-post menetlusdokumentide saatmiseks pmkhaapsalu.menetlus@kohus.ee
Menetlusväline e-post: parnumk.info@kohus.ee
Aadress: Sadama 21, Haapsalu, 90502
Nimi Ametinimetus E-post Telefon
Piia Jaaksoo kohtunik/kohtumaja juht piia.jaaksoo@kohus.ee 447 9500
Eve Grass kohtunik eve.grass@kohus.ee 447 9500
Ruth Sild kohtunik ruth.sild@kohus.ee 447 9500
Aliis Kaar kohtujurist aliis.kaar@kohus.ee 447 9500
Kärt Rand kohtujurist kart.rand@kohus.ee 447 9500
Merit Jõgi kohtujurist merit.jogi@kohus.ee 447 9500
Gerda Raidla kohtuistungi sekretär gerda.raidla@kohus.ee 447 9500
Kerli Korp kohtuistungi sekretär kerli.korp@kohus.ee 447 9500
Anu Seppel kantselei juhataja anu.seppel@kohus.ee 447 9500
Eve Koplimaa referent eve.koplimaa@kohus.ee 447 9500
Sulev Siht kohtukordnik sulev.siht@kohus.ee 472 0019
Tiit Jugapuu kohtukordnik tiit.jugapuu@kohus.ee 472 0019
Pärnu Maakohtu Haapsalu kohtumaja Kärdla
Telefon: 447 9500
E-post menetlusdokumentide saatmiseks: pmkhaapsalu.menetlus@kohus.ee
Menetlusväline e-post: parnumk.info@kohus.ee
Aadress: Põllu 17, Kärdla, 92414
Nimi Ametinimetus E-post Telefon
Jaana Liiv referent jaana.liiv@kohus.ee 447 9500
Pärnu Maakohtu Kuressaare kohtumaja
Telefon: 4479500
E-post menetlusdokumentide saatmiseks: pmkkuressaare.menetlus@kohus.ee
Menetlusväline e-post: parnumk.info@kohus.ee
Aadress: Lossi 2, Kuressaare, 93816
Nimi Ametinimetus E-post Telefon
Reena Undrest kohtunik/kohtumaja juht reena.undrest@kohus.ee 447 9500
Rajar Miller kohtunik rajar.miller@kohus.ee 447 9500
Aalo Kukk vanemkohtujurist aalo.kukk@kohus.ee 447 9500
Triin Siimpoeg vanemkohtujurist triin.siimpoeg@kohus.ee 447 9500
Kristiina Kald kohtuistungi sekretär kristiina.kald@kohus.ee 447 9500
Liina Lõhmus kohtuistungi sekretär liina.lohmus@kohus.ee 447 9500
Elle Kuusksalu kantselei juhataja elle.kuusksalu@kohus.ee 447 9500
Kristi Võhma referent kristi.vohma@kohus.ee 447 9500
Kaljo Rahu kohtukordnik kaljo.rahu@kohus.ee 452 2642
Toomas Hansen kohtukordnik toomas.hansen@kohus.ee 452 2642
Pärnu Maakohtu Paide kohtumaja
Telefon: 447950
E-post menetlusdokumentide saatmiseks: pmkpaide.menetlus@kohus.ee
Menetlusväline e-post: parnumk.info@kohus.ee
Aadress: Tallinna 11, Paide, 72711
Nimi Ametinimetus E-post Telefon
Ingrid Niinemägi kohtunik/kohtumaja juht ingrid.niinemagi@kohus.ee 447 9500
Sirje Lahesoo kohtunik sirje.lahesoo@kohus.ee 447 9500
Kaja Aljama kohtujurist kaja.aljama@kohus.ee 447 9500
Jana Luik kohtuistungi sekretär jana.luik@kohus.ee 447 9500
Kai Niidumaa kohtuistungi sekretär kai.niidumaa@kohus.ee 447 9500
Hille Oinak kantselei juhataja hille.oinak@kohus.ee 447 9500
Elen Vilpuu referent elen.vilpuu@kohus.ee 447 9500
Milvi Grimpel referent milvi.grimpel@kohus.ee 447 9500
Enn Pärna kohtukordnik enn.parna@kohus.ee 384 8715
Nikolai Harin kohtukordnik nikolai.harin@kohus.ee 384 8715
Pärnu Maakohtu Rapla kohtumaja
Telefon: 4479500
E-post menetlusdokumentide saatmiseks pmkrapla.menetlus@kohus.ee
Menetlusväline e-post: parnumk.info@kohus.ee
Aadress: Sauna 5, Rapla, 79513
Nimi Ametinimetus E-post Telefon
Endla Ülviste kohtunik/kohtumaja juht endla.ylviste@kohus.ee 447 9500
Agle Elmik kohtunik agle.elmik@kohus.ee 447 9500
Lea Pavelson kohtunik lea.pavelson@kohus.ee 447 9500
Maiu Ruus vanemkohtujurist maiu.ruus@kohus.ee 447 9500
Addis Tammiku kohtujurist addis.tammiku@kohus.ee 447 9500
Robert Saareke kohtujurist robert.saareke@kohus.ee 447 9500
Aivi Meister kohtuistungi sekretär aivi.meister@kohus.ee 447 9500
Elen Rasmussen kohtuistungi sekretär elen.rasmussen@kohus.ee 447 9500
Meeli Riismaa kohtuistungi sekretär meeli.riismaa@kohus.ee 447 9500
Reeli Kartau kantselei juhataja reeli.kartau@kohus.ee 447 9500
Erika Pärtel referent erika.partel@kohus.ee 447 9500
Ülle Rüütalu referent ylle.ryytalu@kohus.ee 447 9500
Ruttar Roht kohtukordnik ruttar.roht@kohus.ee 489 0646
Tiit Saar kohtukordnik tiit.saar@kohus.ee 489 0646
Maksekäsuosakond
E-post: maksekask@kohus.ee
Nimi Ametinimetus E-post Telefon
Heli Sirelbu kohtunikuabi-juhataja heli.sirelbu@kohus.ee 472 0038
Aiki Linroos vanemreferent aiki.linroos@kohus.ee 472 0016
Anne-Ly Mettis referent anne-ly.mettis@kohus.ee 472 0049
Annika Jaanimägi referent annika.jaanimagi@kohus.ee
Annika Jugapuu referent annika.jugapuu@kohus.ee 472 0036
Carmen Oorn referent carmen.oorn@kohus.ee 472 0033
Darja Arsenjeva referent darja.arsenjeva@kohus.ee 472 0048
Edvi Peenoja referent edvi.peenoja@kohus.ee 472 0047
Erna-Mare Saar referent erna-mare.saar@kohus.ee 472 0025
Helena Bergmann referent helena.bergmann@kohus.ee 472 0044
Heli Nöör referent heli.noor@kohus.ee 472 0033
Jane Madi referent jane.madi@kohus.ee 472 0023
Kairi Eindorf referent kairi.eindorf@kohus.ee 472 0025
Kaisa Kruusmaa referent kaisa.kruusmaa@kohus.ee 472 0016
Kaja Maar referent kaja.maar@kohus.ee 472 0008
Katrina Kivi referent katrina.kivi@kohus.ee 472 0034
Kertu Kroon referent kertu.kroon@kohus.ee 472 0023
Leini Remmal referent leini.remmal@kohus.ee 472 0034
Merle Kanarbik referent merle.kanarbik@kohus.ee
Pille Kivimäe referent pille.kivimae@kohus.ee 472 0024
Piret Serbin referent piret.serbin@kohus.ee 472 0029
Reelika Kaasik referent reelika.kaasik@kohus.ee 472 0031
Reena Sooba referent reena.sooba@kohus.ee 472 0007
Rena Simulask referent rena.simulask@kohus.ee 472 0041
Tatjana Šikirjavaja referent tatjana.sikirjavaja@kohus.ee 472 0037
Tiia Viliko referent tiia.viliko@kohus.ee 472 0012
Tiina Kersa referent tiina.kersa@kohus.ee 472 0030
Tiina Läänerand referent tiina.laanerand@kohus.ee 472 0035
Tiina Põld referent tiina.pold@kohus.ee 472 0009
Veronika Hest referent veronika.hest@kohus.ee 472 0037
Viktoria Vasjuk referent viktoria.vasjuk@kohus.ee 472 0026
Virge Jeeberg referent virge.jeeberg@kohus.ee 472 0028
Küllike Lunev kohtunikuabi kyllike.lunev@kohus.ee 472 0032
Pille Tang kohtunikuabi pille.tang@kohus.ee 452 1679
Relika Sarapuu kohtunikuabi relika.sarapuu@kohus.ee 452 1681