Harju Maakohus

Telefon: 620 0100
E-post menetlusdokumentide saatmiseks: hmktallinn.menetlus@kohus.ee
Menetlusväline e-post: harjumk.info@kohus.ee
Aadress: Lubja 4, Tallinn, 10115
Kohtu esimehe juhtimisvaldkond
Nimi Ametinimetus E-post Telefon
Astrid Asi kohtunik/kohtu esimees astrid.asi@kohus.ee 620 0002
Raivo Tammus IT juht raivo.tammus@kohus.ee 620 0100
Viivika Siplane pressiesindaja viivika.siplane@kohus.ee 620 0192
Estra Lutus kohtu esimehe abi estra.lutus@kohus.ee 620 0002
Kohtudirektori juhtimisvaldkond
E-post: harjumk.info@kohus.ee
Nimi Ametinimetus E-post Telefon
Elari Udam kohtudirektor elari.udam@kohus.ee 620 0002
Virge Kõosalu vanemspetsialist virge.koosalu@kohus.ee 620 0064
Gerly Kiipsaar finantsjuht-analüütik gerly.kiipsaar@kohus.ee 620 0169
Rein Velling finantsspetsialist rein.velling@kohus.ee 620 0161
Kohtunikud
E-post: harjumk.info@kohus.ee
Nimi Ametinimetus E-post Telefon
Aulike Salo kohtunik/aseesimees aulike.salo@kohus.ee 620 0100
Moonika Tähtväli kohtunik/aseesimees moonika.tahtvali@kohus.ee 620 0100
Aime Ivanson kohtunik aime.ivanson@kohus.ee 620 0100
Alan Biin kohtunik alan.biin@kohus.ee 620 0100
Alari Möldre kohtunik alari.moldre@kohus.ee 620 0100
Aleksandr Kondrašov kohtunik aleksandr.kondrasov@kohus.ee 620 0100
Andrea Lega kohtunik andrea.lega@kohus.ee 620 0100
Andres Suik kohtunik andres.suik@kohus.ee 620 0100
Ann Meriluht kohtunik ann.meriluht@kohus.ee 620 0100
Anne Rebane kohtunik anne.rebane@kohus.ee 620 0100
Ants Mailend kohtunik ants.mailend@kohus.ee 620 0100
Anu Uritam kohtunik anu.uritam@kohus.ee 620 0100
Anu Vismann kohtunik anu.vismann@kohus.ee 620 0100
Eha Popova kohtunik eha.popova@kohus.ee 620 0100
Elina Elkind kohtunik elina.elkind@kohus.ee 620 0100
Enely Sepp kohtunik enely.sepp@kohus.ee 620 0100
Fred Fisker kohtunik fred.fisker@kohus.ee 620 0100
Geete Lahi kohtunik geete.lahi@kohus.ee 620 0100
Grete Vahtra kohtunik grete.vahtra@kohus.ee 620 0100
Haide Rimmel kohtunik haide.rimmel@kohus.ee 620 0100
Hannes Olev kohtunik hannes.olev@kohus.ee 620 0100
Helina Luksepp kohtunik helina.luksepp@kohus.ee 620 0100
Janek Väli kohtunik janek.vali@kohus.ee 620 0100
Janika Kallin kohtunik janika.kallin@kohus.ee 620 0100
Kadi Kark kohtunik kadi.kark@kohus.ee 620 0100
Kädi Sacik-Korn kohtunik kadi.sacik-korn@kohus.ee 620 0100
Kai Härmand kohtunik kai.harmand@kohus.ee 620 0100
Kaie Almere kohtunik kaie.almere@kohus.ee 620 0100
Kairi Piirisild kohtunik kairi.piirisild@kohus.ee 620 0100
Karin Olentšenko kohtunik karin.olentsenko@kohus.ee 620 0100
Karin Sonntak kohtunik karin.sonntak@kohus.ee 620 0100
Katre Poljakova kohtunik katre.poljakova@kohus.ee 620 0100
Katrin Mikenberg kohtunik katrin.mikenberg@kohus.ee 620 0100
Kersti Heide kohtunik kersti.heide@kohus.ee 620 0100
Kristi Rickberg kohtunik kristi.rickberg@kohus.ee 620 0100
Kristina Väliste kohtunik kristina.valiste@kohus.ee 620 0100
Laura-Liis Sarapuu kohtunik laura-liis.sarapuu@kohus.ee 620 0100
Liili Lauri kohtunik liili.lauri@kohus.ee 620 0100
Liina Pohlak kohtunik liina.pohlak@kohus.ee 620 0100
Liisi Vernik kohtunik liisi.vernik@kohus.ee 620 0100
Mai Grauberg kohtunik mai.grauberg@kohus.ee 620 0100
Mairi Heinsalu kohtunik mairi.heinsalu@kohus.ee 620 0100
Marget Henriksen kohtunik marget.henriksen@kohus.ee 620 0100
Margot Mikler kohtunik margot.mikler@kohus.ee 620 0100
Märt Toming kohtunik mart.toming@kohus.ee 620 0100
Martin Tuulik kohtunik martin.tuulik@kohus.ee 620 0100
Meelis Eerik kohtunik meelis.eerik@kohus.ee 620 0100
Merike Varusk kohtunik merike.varusk@kohus.ee 620 0100
Merit Helm kohtunik merit.helm@kohus.ee 620 0100
Merle Parts kohtunik merle.parts@kohus.ee 620 0100
Piret Liivo kohtunik piret.liivo@kohus.ee 620 0100
Piret Mõistlik kohtunik piret.moistlik@kohus.ee 620 0100
Piret Randmaa kohtunik piret.randmaa@kohus.ee 620 0100
Piret Rõuk kohtunik piret.rouk@kohus.ee 620 0100
Raivo Einula kohtunik raivo.einula@kohus.ee 620 0100
Reena Nieländer kohtunik reena.nielander@kohus.ee 620 0100
Tatjana Bogdanova kohtunik tatjana.bogdanova@kohus.ee 620 0100
Tiia Bergson kohtunik tiia.bergson@kohus.ee 620 0100
Tiia Mõtsnik kohtunik tiia.motsnik@kohus.ee 620 0100
Toomas Ventsli kohtunik toomas.ventsli@kohus.ee 620 0100
Viktor Bome kohtunik viktor.bome@kohus.ee 620 0100
Õigusteenistus
E-post: harjumk.info@kohus.ee
Nimi Ametinimetus E-post Telefon
Riina Maivel vanemkohtujurist riina.maivel@kohus.ee 620 0100
Sandri Laurand vanemkohtujurist sandri.laurand@kohus.ee 620 0100
Marili Lämmergas kohtujurist (juhtiv) marili.lammergas@kohus.ee 620 0100
Pille Lutter kohtujurist (juhtiv) pille.lutter@kohus.ee 620 0100
Ailen Kalda kohtujurist ailen.kalda@kohus.ee 620 0100
Allar Kirikmäe kohtujurist allar.kirikmae@kohus.ee 620 0100
Andrei Polovnjov kohtujurist andrei.polovnjov@just.ee 620 0100
Andres Vaet kohtujurist andres.vaet@kohus.ee 620 0100
Anni Haas kohtujurist anni.haas@kohus.ee 620 0100
Annika Iliste kohtujurist annika.iliste@kohus.ee 620 0100
Annika Kormik kohtujurist annika.kormik@kohus.ee 620 0100
Birgit Olev kohtujurist birgit.olev@kohus.ee 620 0100
Britt Pallo kohtujurist britt.pallo@kohus.ee 620 0100
Cornelia Bormann kohtujurist cornelia.bormann@kohus.ee 620 0100
Diana Endoja kohtujurist diana.endoja@kohus.ee 620 0100
Diana Ojasalu kohtujurist diana.ojasalu@kohus.ee 620 0100
Ege Pilme kohtujurist ege.pilme@kohus.ee 620 0100
Eliko Suurkuusk kohtujurist eliko.suurkuusk@kohus.ee 620 0100
Ervin Makko kohtujurist ervin.makko@kohus.ee 620 0100
Eva-Liis Tuul kohtujurist eva-liis.tuul@kohus.ee 620 0100
Evelin Miggur kohtujurist evelin.miggur@kohus.ee 620 0100
Evelin Neltsas kohtujurist evelin.neltsas@kohus.ee 620 0100
Gerli Spelman kohtujurist gerli.spelman@kohus.ee 620 0100
Getlin Elmik kohtujurist getlin.elmik@kohus.ee 620 0100
Hedvig Payne kohtujurist hedvig.payne@kohus.ee 620 0100
Helen Lees-Leesma kohtujurist helen.lees-leesma@kohus.ee 620 0100
Helen Rukiste kohtujurist helen.rukiste@kohus.ee 620 0100
Helen Siren kohtujurist helen.siren@kohus.ee 620 0100
Iiris Põldma kohtujurist iiris.poldma@kohus.ee 620 0100
Ilona Põld kohtujurist ilona.pold@kohus.ee 620 0100
Kadi Lossi kohtujurist kadi.lossi@kohus.ee 620 0100
Kadi Tambaum kohtujurist kadi.tambaum@kohus.ee 620 0100
Kadri Allika kohtujurist kadri.allika@kohus.ee 620 0100
Karolin Kirss kohtujurist karolin.kirss@kohus.ee 620 0100
Kertu Altin kohtujurist kertu.altin@kohus.ee 620 0100
Koidu Mölderson kohtujurist koidu.molderson@kohus.ee 620 0100
Kristin Mikler kohtujurist kristin.mikler@kohus.ee 620 0100
Kristjan Paluteder kohtujurist kristjan.paluteder@kohus.ee 620 0100
Külli Peep kohtujurist kylli.peep@kohus.ee 620 0100
Laura Otto kohtujurist laura.otto@kohus.ee 620 0100
Lii Zerel kohtujurist lii.zerel@kohus.ee 620 0100
Liina Tamela kohtujurist liina.tamela@kohus.ee 620 0100
Liis Landsmann kohtujurist liis.landsmann@kohus.ee 620 0100
Maarja Kadakas kohtujurist maarja.kadakas@kohus.ee 620 0100
Maarja-Liisa Härmsalu kohtujurist maarja-liisa.harmsalu@kohus.ee 620 0100
Mall Muidre kohtujurist mall.muidre@kohus.ee 620 0100
Mare Aasmäe kohtujurist mare.aasmae@kohus.ee 620 0100
Marge Sillamaa kohtujurist marge.sillamaa@kohus.ee 620 0100
Margit Roots-Dervishi kohtujurist margit.roots@kohus.ee 620 0100
Mari-Liis Lega kohtujurist mari-liis.lega@kohus.ee 620 0100
Mariann Armväärt kohtujurist mariann.armvaart@kohus.ee 620 0100
Maris Adamson-Särgava kohtujurist maris.adamson-sargava@kohus.ee 620 0100
Marju Vilt kohtujurist marju.vilt@kohus.ee 620 0100
Martin Purin kohtujurist martin.purin@kohus.ee 620 0100
Merily Mets kohtujurist merily.mets@kohus.ee 620 0100
Nona Alas kohtujurist nona.alas@kohus.ee 620 0100
Piret Vogt kohtujurist piret.vogt@kohus.ee 620 0100
Reelika Aidnik kohtujurist reelika.aidnik@kohus.ee 620 0100
Reet Hermann kohtujurist reet.hermann@kohus.ee 620 0100
Triin Pilberg kohtujurist triin.pilberg@kohus.ee 620 0100
Triinu Toon kohtujurist triinu.toon@kohus.ee 620 0100
Ülle Nõu kohtujurist ylle.nou@kohus.ee 620 0100
Veronika Štroman kohtujurist veronika.stroman@kohus.ee 620 0100
Ene Rooste referent ene.rooste@kohus.ee 620 0100
Katrin Loodis referent katrin.loodis@kohus.ee 620 0100
Kati Sepp konsultant kati.sepp@kohus.ee 620 0100
Kantselei
E-post: hmkkentmanni.menetlus@kohus.ee
Nimi Ametinimetus E-post Telefon
Mari-Liis Tõnuri kantselei juhataja mari-liis.tonuri@kohus.ee 620 0120
Agne Tedremaa vanemarhivaar agne.tedremaa@kohus.ee 620 0100
Laine Varend arhivaar laine.varend@kohus.ee 620 0100
Ainika Armulik referent ainika.armulik@kohus.ee 620 0100
Ave Buddell referent ave.buddell@kohus.ee 620 0100
Eva Lahe referent eva.lahe@kohus.ee 620 0100
Eve Karu referent eve.karu@kohus.ee 620 0100
Evi Jüürmann referent evi.jyyrmann@kohus.ee 620 0100
Janne Mumme referent janne.mumme@kohus.ee 620 0100
Kaja Univer referent kaja.univer@kohus.ee 620 0100
Kati Maripuu referent kati.maripuu@kohus.ee 620 0100
Katrin Tooming referent katrin.tooming@kohus.ee 620 0100
Maimu Jürgenson referent maimu.jyrgenson@kohus.ee 620 0100
Malle Sulg referent malle.sulg@kohus.ee 620 0100
Piret Parman referent piret.parman@kohus.ee 620 0100
Riina Prosso referent riina.prosso@kohus.ee 620 0100
Sirje Tammistu referent sirje.tammistu@kohus.ee 620 0100
Viiu Kallas referent viiu.kallas@kohus.ee 620 0100
Vilja Liik referent vilja.liik@kohus.ee 620 0100
Eevi Pant tõlk eevi.pant@kohus.ee 620 0100
Ines Üprus tõlk ines.yprus@kohus.ee 620 0100
Ingrid Oja tõlk ingird.oja@kohus.ee 620 0100
Irina Rommel tõlk irina.rommel@kohus.ee 620 0100
Julia Zautina tõlk julia.zautina@kohus.ee 620 0100
Katrin-Jana Vaab tõlk katrin-jana.vaab@kohus.ee 620 0100
Marianna Sidorok tõlk marianna.sidorok@kohus.ee 620 0100
Nadezda Paukson tõlk nadezda.paukson@kohus.ee 620 0100
Natalia Senkevitš tõlk natalia.senkevits@kohus.ee 620 0100
Natalija Mehh tõlk natalija.mehh@kohus.ee 620 0100
Ülle Kasemaa tõlk ylle.kasemaa@kohus.ee 620 0100
Zemfira Lampmann tõlk zemfira.lampmann@kohus.ee 620 0100
Jelena Kremez juhtivtõlk jelena.kremez@kohus.ee 620 0100
Personaliosakond
Nimi Ametinimetus E-post Telefon
Kristina Saareke personalijuht kristina.saareke@kohus.ee 620 0170
Kätlin Tamman personalikonsultant katlin.tamman@kohus.ee 620 0400
Riina Männik personalikonsultant riina.mannik@kohus.ee 620 0128
Haldusosakond
E-post: harjumk.info@kohus.ee
Nimi Ametinimetus E-post Telefon
Toomas Riismaa haldusjuht toomas.riismaa@kohus.ee
Kairi Raivet vanemspetsialist kairi.raivet@kohus.ee 620 0101
Raivo Päid administraator raivo.paid@kohus.ee 620 0149
Raimond Suchaževski autojuht raimond.suchazhevski@kohus.ee
Turvatalitus
Nimi Ametinimetus E-post Telefon
Ivar Pajumets turvatalituse juht ivar.pajumets@kohus.ee 620 0002
Georgi Tetergov kohtukordnik georgi.tetergov@kohus.ee 620 0149
Lea Lepla kohtukordnik lea.lepla@kohus.ee 620 0149
Rein Prosa kohtukordnik rein.prosa@kohus.ee 620 0149
Tiit Urbla kohtukordnik tiit.urbla@kohus.ee 620 0149
Kohtuistungiteenistus
E-post: harjumk.info@kohus.ee
Nimi Ametinimetus E-post Telefon
Eda Kars kohtuistungi sekretär (juhtiv) eda.kars@kohus.ee 620 0100
Merike Kunnus kohtuistungi sekretär (juhtiv) merike.kunnus@kohus.ee 620 0100
Aile Küüle kohtuistungi sekretär aile.kyyle@kohus.ee 620 0100
Airika Teearu kohtuistungi sekretär airika.teearu@kohus.ee 620 0100
Aljona Kunda kohtuistungi sekretär aljona.kunda@kohus.ee 620 0100
Anna Agejeva kohtuistungi sekretär anna.agejeva@kohus.ee 620 0100
Anna-Kaisa Kollo kohtuistungi sekretär anna-kaisa.kollo@kohus.ee 620 0100
Anne Käärid kohtuistungi sekretär anne.kaarid@kohus.ee 620 0100
Annely Talve kohtuistungi sekretär annely.talve@kohus.ee 620 0100
Anni Sadrak kohtuistungi sekretär anni.sadrak@kohus.ee 620 0100
Annika Peld kohtuistungi sekretär annika.peld@kohus.ee 620 0100
Anu Musakko kohtuistungi sekretär anu.musakko@kohus.ee 620 0100
Aurelia Mihk kohtuistungi sekretär aurelia.mihk@kohus.ee 620 0100
Ave Liina Tennokese kohtuistungi sekretär aveliina.tennokese@kohus.ee 620 0100
Ave Mõistlik kohtuistungi sekretär ave.moistlik@kohus.ee 620 0100
Claudia Järve kohtuistungi sekretär claudia.jarve@kohus.ee 620 0100
Eda Loor kohtuistungi sekretär eda.loor@kohus.ee 620 0100
Eevi Noksmann kohtuistungi sekretär eevi.noksmann@kohus.ee 620 0100
Eleriin Adoberg kohtuistungi sekretär eleriin.adoberg@kohus.ee 620 0100
Helen Aasma kohtuistungi sekretär helen.aasma@kohus.ee 620 0100
Helina Tšentemirova kohtuistungi sekretär helina.tsentemirova@kohus.ee 620 0100
Irene Valge kohtuistungi sekretär irene.valge@kohus.ee 620 0100
Jane Põldoja kohtuistungi sekretär jane.poldoja@kohus.ee 620 0100
Julia Senkevitš kohtuistungi sekretär julia.senkevits@kohus.ee 620 0100
Julia Teemus kohtuistungi sekretär julia.teemus@kohus.ee 620 0100
Kadri Vlassov kohtuistungi sekretär kadri.vlassov@kohus.ee 620 0100
Kaja Sirel kohtuistungi sekretär kaja.sirel@kohus.ee 620 0100
Karel Õitspuu kohtuistungi sekretär karel.oitspuu@kohus.ee 620 0100
Karin Kodasma kohtuistungi sekretär karin.kodasma@kohus.ee 620 0100
Karine Grigorjan-Algmaa kohtuistungi sekretär karine.grigorjan-algmaa@kohus.ee 620 0100
Katrin Aasma kohtuistungi sekretär katrin.aasma@kohus.ee 620 0100
Katrin Lillemäe kohtuistungi sekretär katrin.lillemae@kohus.ee 620 0100
Katrin Lopsik kohtuistungi sekretär katrin.lopsik@kohus.ee 620 0100
Kelli Krüüger kohtuistungi sekretär kelli.kruuger@kohus.ee 620 0100
Kerli Kuusk kohtuistungi sekretär kerli.kuusk@kohus.ee 620 0100
Kristel Väli kohtuistungi sekretär kristel.vali@kohus.ee 620 0100
Kristi Aarde kohtuistungi sekretär kristi.aarde@kohus.ee 620 0100
Lea Krüger kohtuistungi sekretär lea.kryger@kohus.ee 620 0100
Liidi Auksman kohtuistungi sekretär liidi.auksman@kohus.ee 620 0100
Lisann Haljas kohtuistungi sekretär lisann.haljas@just.ee 620 0100
Maire Viksi kohtuistungi sekretär maire.viksi@kohus.ee 620 0100
Maive Aun kohtuistungi sekretär maive.aun@kohus.ee 620 0100
Mari Kirs kohtuistungi sekretär mari.kirs@kohus.ee 620 0100
Mariin Vaks kohtuistungi sekretär mariin.vaks@kohus.ee 620 0100
Maris Karna kohtuistungi sekretär maris.karna@kohus.ee 620 0100
Merike Lopp kohtuistungi sekretär merike.lopp@kohus.ee 620 0100
Moonika Rubizova kohtuistungi sekretär moonika.rubizova@kohus.ee 620 0100
Pilvi Veeber kohtuistungi sekretär pilvi.veeber@kohus.ee 620 0100
Raivo Seppo kohtuistungi sekretär raivo.seppo@kohus.ee 620 0100
Rita Karpova kohtuistungi sekretär rita.karpova@kohus.ee 620 0100
Sandra Maide kohtuistungi sekretär sandra.maide@kohus.ee 620 0100
Simona Šois kohtuistungi sekretär simona.sois@kohus.ee 620 0100
Sirje Luga kohtuistungi sekretär sirje.luga@kohus.ee 620 0100
Sirje Tiisma kohtuistungi sekretär sirje.tiisma@kohus.ee 620 0100
Stella Rõbakov kohtuistungi sekretär stella.robakov@kohus.ee 620 0100
Taavi Põld kohtuistungi sekretär taavi.pold@kohus.ee 620 0100
Tatjana Elkin kohtuistungi sekretär tatjana.elkin@kohus.ee 620 0100
Thea Tikenberg kohtuistungi sekretär thea.tikenberg@kohus.ee 620 0100
Triin Teras kohtuistungi sekretär triin.teras@kohus.ee 620 0100
Ülle Karna kohtuistungi sekretär ylle.karna@kohus.ee 620 0100
Valter Hans Lani kohtuistungi sekretär valterhans.lani@kohus.ee 620 0100
Yanet Kommesaar kohtuistungi sekretär yanet.kommesaar@kohus.ee 620 0100