Tartu Maakohus

Kohtu esimehe juhtimisvaldkond
Nimi Ametinimetus E-post Telefon
Liivi Loide kohtunik/kohtu esimees liivi.loide@kohus.ee 776 2237
Kohtudirektori juhtimisvaldkond
E-post: tartumk.info@kohus.ee
Nimi Ametinimetus E-post Telefon
Kerli Auväärt arhiiviteenistuse juht kerli.auvaart@kohus.ee 750 0768
Tartu Maakohtu Tartu kohtumaja
Telefon: 7500615
E-post menetlusdokumentide saatmiseks: tmktartu.menetlus@kohus.ee
E-post menetlusdokumentide jaoks seoses lapse eraldamisega perekonnast: tartumk.lastekaitse@kohus.ee
Menetlusväline e-post: tartumk.info@kohus.ee
Aadress: Kalevi 1, Tartu, 51010
Nimi Ametinimetus E-post Telefon
Rutt Teeveer kohtunik/kohtumaja juht rutt.teeveer@kohus.ee 750 0681  
Andrus Miilaste kohtunik andrus.miilaste@kohus.ee 750 0766
Anneli Tanum kohtunik anneli.tanum@kohus.ee 750 0663
Donald Kiidjärv kohtunik donald.kiidjarv@kohus.ee 750 0539
Eveli Vavrenjuk kohtunik eveli.vavrenjuk@kohus.ee
Gerty Pau kohtunik gerty.pau@kohus.ee 750 0680
Hele Kaldma kohtunik hele.kaldma@kohus.ee 750 0677
Heli Sillaots kohtunik heli.sillaots@kohus.ee 750 0660
Hiie Lindmets kohtunik hiie.lindmets@kohus.ee 750 0667
Ingrid Kullerkann kohtunik ingrid.kullerkann@kohus.ee 750 0554
Külli Puusep kohtunik kylli.puusep@kohus.ee 750 0630
Lea Aavastik kohtunik lea.aavastik@kohus.ee 750 0672
Margit Jõgeva kohtunik margit.jogeva@kohus.ee 750 0664
Marian Miilaste kohtunik marian.miilaste@kohus.ee 750 0647
Marju Persidskaja kohtunik marju.persidskaja@kohus.ee 750 0506
Peet Teidearu kohtunik peet.teidearu@kohus.ee 750 0633
Raina Pärn kohtunik raina.parn@kohus.ee 750 0671
Roman Levin kohtunik roman.levin@kohus.ee 750 0668
Triin Niinemets kohtunik triin.niinemets@kohus.ee 750 0676
Zakaria Nemsitsveridze kohtunik zakaria.nemsitsveridze@kohus.ee 750 0628
Anne Rikand õigusteenistuse juht/kohtujurist anne.rikand@kohus.ee 750 0530
Piia Aleksejeva vanemkohtujurist piia.aleksejeva@kohus.ee 750 0520
Ailen Saksing kohtujurist ailen.saksing@kohus.ee 750 0685
Berit Neumann kohtujurist berit.neumann@kohus.ee 750 0648
Brit Raud kohtujurist brit.raud@kohus.ee 750 0763
Dagne Tiits kohtujurist dagne.tiits@kohus.ee 750 0636
Elise Kerikmäe kohtujurist elise.kerikmae@kohus.ee 750 0546
Fred Peetersoo kohtujurist fred.peetersoo@kohus.ee 750 0514
Gerda Sepp kohtujurist gerda.sepp@kohus.ee 750 0547
Katre Kolk kohtujurist katre.kolk@kohus.ee 750 0626
Katrin Kiirend-Pruuli kohtujurist katrin.kiirend@kohus.ee 750 0761
Kerli Turm kohtujurist kerli.turm@kohus.ee 750 0720
Liisi Vuntus kohtujurist liisi.vuntus@kohus.ee 750 0625
Mairi Näksi kohtujurist mairi.naksi@kohus.ee 750 0602
Mare Laanoja kohtujurist mare.laanoja@kohus.ee 750 0502
Margit Kibal kohtujurist margit.kibal@kohus.ee 750 0531
Mari-Liis Kallaste kohtujurist mari-liis.kallaste@kohus.ee 750 0535
Nele Teelahk kohtujurist nele.teelahk@kohus.ee 750 0638
Rene Tampel kohtujurist rene.tampel@kohus.ee 750 0690
Tanel Kivi kohtujurist tanel.kivi@kohus.ee 750 0523
Vivika Veenpere kohtujurist vivika.veenpere@kohus.ee 750 0635
Kerli Pruuli järelevalve spetsialist kerli.pruuli@kohus.ee 750 0629
Mariann Rei kohtuistungi vanemsekretär mariann.rei@kohus.ee 750 0671
Sandra Uuli kohtuistungi vanemsekretär sandra.uuli@kohus.ee 750 0667
Evelin Laansalu kohtuistungi sekretär evelin.laansalu@kohus.ee 750 0680
Hanna-Liisa Moks kohtuistungi sekretär hanna-liisa.moks@kohus.ee 750 0676
Heli Eilonen kohtuistungi sekretär heli.eilonen@kohus.ee 750 0633
Helju Rebane kohtuistungi sekretär helju.rebane@kohus.ee 750 0681
Jaanika Brikkel kohtuistungi sekretär jaanika.brikkel@kohus.ee 750 0677
Jane Oidsalu kohtuistungi sekretär jane.oidsalu@kohus.ee 750 0660
Kädi Leola kohtuistungi sekretär kadi.leola@kohus.ee 750 0630
Kaire Kuznetsov kohtuistungi sekretär kaire.kuznetsov@kohus.ee 750 0647
Kärt Käära kohtuistungi sekretär kart.kaara@kohus.ee 750 0540
Kristi Suvi kohtuistungi sekretär kristi.suvi@kohus.ee 750 0663
Kristin Kink kohtuistungi sekretär kristin.kink@kohus.ee 750 0668
Liisi Lokk kohtuistungi sekretär liisi.lokk@kohus.ee 750 0664
Mairit Sarapson kohtuistungi sekretär mairit.sarapson@kohus.ee 750 0766
Mari-Liis Kõiv kohtuistungi sekretär mari-liis.koiv@kohus.ee 750 0554
Merili Riga kohtuistungi sekretär merili.riga@kohus.ee 750 0506
Natalia Mark kohtuistungi sekretär natalia.mark@kohus.ee 750 0628
Tiia Lepp kohtuistungi sekretär tiia.lepp@kohus.ee 750 0672
Victoria Madi kohtuistungi sekretär victoria.madi@kohus.ee 750 0539
Pille Justus üldkantselei juhataja Pille.Justus@kohus.ee 750 0615
Anneli Rõõm referent anneli.room@kohus.ee 750 0615
Hanna-Liisa Haamer referent hanna-liisa.haamer@kohus.ee 750 0615
Kadri Kanarik referent kadri.kanarik@kohus.ee 750 0615
Kadri Pärna referent kadri.parna@kohus.ee 750 0615
Maie Hanimägi referent maie.hanimagi@kohus.ee 750 0615
Margit Paama referent margit.paama@kohus.ee 750 0615
Marianne Hänilane referent marianne.hanilane@kohus.ee 750 0615
Pille Vare referent Pille.Vare@kohus.ee 750 0615
Regina Matikainen referent regina.matikainen@kohus.ee 750 0615
Signe Veetamm referent signe.veetamm@kohus.ee 750 0615
Tartu Maakohtu Jõgeva kohtumaja
Telefon: 7762240
E-post menetlusdokumentide saatmiseks: tmkjogeva.menetlus@kohus.ee
E-post menetlusdokumentide jaoks seoses lapse eraldamisega perekonnast: jogevamk.lastekaitse@kohus.ee
Menetlusväline e-post: tartumk.info@kohus.ee
Aadress: Suur 1, Jõgeva, 51010
Nimi Ametinimetus E-post Telefon
Maimu Laumets kohtunik maimu.laumets@kohus.ee 776 2241
Marek Vahing kohtunik marek.vahing@kohus.ee 776 2243
Ülle Raag kohtunik ylle.raag@kohus.ee 776 2245
Kristi Tooming kohtujurist kristi.tooming@kohus.ee 776 2248
Liina Lõhmus kohtujurist liina.lohmus2@kohus.ee 776 2236
Marit Lind kohtujurist marit.lind@kohus.ee 776 2239
Viivi Kalme kohtuistungi vanemsekretär viivi.kalme@kohus.ee 776 2237
Jana Kaaver kohtuistungi sekretär jana.kaaver@kohus.ee 776 2243
Margit Veike kohtuistungi sekretär margit.veike@kohus.ee 776 2245
Pille Kaarepere kohtuistungi sekretär pille.kaarepere@kohus.ee 776 2241
Annely Kukk referent annely.kukk@kohus.ee 776 2240
Mare Sõmer referent mare.somer@kohus.ee 776 2238
Agu Viitkin kohtukordnik agu.viitkin@kohus.ee 776 2234
Ülari Pinka kohtukordnik ylari.pinka@kohus.ee 776 2234
Tartu maakohtu Viljandi kohtumaja
Telefon: 4354888
E-post menetlusdokumentide saatmiseks: tmkviljandi.menetlus@kohus.ee
E-post menetlusdokumentide jaoks seoses lapse eraldamisega perekonnast: viljandimk.lastekaitse@kohus.ee
Menetlusväline e-post: tartumk.info@kohus.ee
Aadress: Posti 22, Viljandi, 71020
Nimi Ametinimetus E-post Telefon
Silvi Maiste kohtunik/kohtumaja juht silvi.maiste@kohus.ee 435 4866
Aivar Hint kohtunik aivar.hint@kohus.ee 435 4867
Kadi Aavik kohtunik kadi.aavik@kohus.ee 435 4863
Kalev Kuningas kohtunik kalev.kuningas@kohus.ee 435 4864
Gina Alver kohtujurist gina.alver@kohus.ee 435 4861
Maarika Sikut kohtujurist maarika.sikut@kohus.ee 435 4891
Mailis Tõõtsu kohtujurist mailis.tootsu@kohus.ee 435 4865
Riina Eelmäe konsultant riina.eelmae@kohus.ee 435 4870
Erle Kalmus kohtuistungi vanemsekretär erle.kalmus@kohus.ee 435 4866
Kaili Bergman kohtuistungi sekretär kaili.bergman@kohus.ee 435 4863
Kätlin Lumi kohtuistungi sekretär katlin.lumi@kohus.ee 435 4867
Kätlin Omel kohtuistungi sekretär katlin.omel@kohus.ee 435 4864
Elsa Korjus referent elsa.korjus@kohus.ee 435 4888
Piia Vaher referent piia.vaher@kohus.ee 435 4888
Urmas Känd kohtukordnik urmas.kand@kohus.ee 435 4873
Tartu Maakohtu Valga kohtumaja
Telefon: 7643738
E-post menetlusdokumentide saatmiseks: tmkvalga.menetlus@kohus.ee
E-post menetlusdokumentide jaoks seoses lapse eraldamisega perekonnast: valgamk.lastekaitse@kohus.ee
Menetlusväline e-post: tartumk.info@kohus.ee
Aadress: Vabaduse 10, Valga, 68204
Nimi Ametinimetus E-post Telefon
Annemarie Gerassimov kohtunik/kohtumaja juht annemarie.gerassimov@kohus.ee 766 3714
Maili Riisenberg kohtunik maili.riisenberg@kohus.ee 764 2118
Triin Harak kohtunik triin.harak@just.ee 764 1241
Christina Jõesaar kohtujurist christina.joesar@kohus.ee 764 1451
Marian Venno kohtujurist marian.venno@kohus.ee 750 0799
Merle Maks kohtujurist merle.maks@kohus.ee 766 1293
Kaie Kaseorg kohtuistungi vanemsekretär kaie.kaseorg@kohus.ee 766 3714
Kersti Karja kohtuistungi sekretär kersti.karja@kohus.ee 764 2118
Reelika Käis kohtuistungi sekretär reelika.kais@kohus.ee 764 1241
Elisa Jaaniste referent elisa.jaaniste@kohus.ee 764 3738
Kadri Kikkatalo referent kadri.kikkatalo@kohus.ee 764 3738
Leana Kaur referent leana.kaur@kohus.ee 764 3738
Alla Korkin tõlk alla.korkin@kohus.ee 766 3714
Andrei Kopõtnik kohtukordnik andrei.kopotnik@kohus.ee 766 1440
Vassili Stetsjura kohtukordnik vassili.stetsjura@kohus.ee 766 1440
Tartu Maakohtu Võru kohtumaja
Telefon: 782 6112
E-post menetlusdokumentide saatmiseks: tmkvoru.menetlus@kohus.ee
E-post menetlusdokumentide jaoks seoses lapse eraldamisega perekonnast: vorumk.lastekaitse@kohus.ee
Menetlusväline e-post: tartumk.info@kohus.ee
Aadress: Vabaduse 13, Võru, 65620
Nimi Ametinimetus E-post Telefon
Karina Kukkes kohtunik karina.kukkes@kohus.ee 782 1701
Kristina Domaškina kohtunik kristina.domaskina@kohus.ee 782 1178
Margit Vutt kohtunik margit.vutt@kohus.ee 782 6113
Aire Kuklane kohtujurist aire.kuklane@kohus.ee 782 6115
Harri Hõrak kohtujurist harri.horak@kohus.ee 782 6117
Liia Tigane kohtuistungi vanemsekretär liia.tigane@kohus.ee 782 6113
Marve Alaver kohtuistungi sekretär marve.alaver@kohus.ee 782 1178
Merle Veski kohtuistungi sekretär merle.veski@kohus.ee 782 1701
Maruta Livin referent maruta.livin@kohus.ee 782 6112
Õie Mets referent oie.mets@kohus.ee 782 6112
Mati Lennuk kohtukordnik mati.lennuk@kohus.ee 782 0723
Tartu Maakohtu Võru kohtumaja Põlvas
Telefon: 799 8510
E-post menetlusdokumentide saatmiseks: tmkpolva.menetlus@kohus.ee
E-post menetlusdokumentide jaoks seoses lapse eraldamisega perekonnast: polvamk.lastekaitse@kohus.ee
Menetlusväline e-post: tartumk.info@kohus.ee
Aadress: Võru 12, Põlva, 63308
Nimi Ametinimetus E-post Telefon
Rita Kulberg kohtunik/kohtumaja juht rita.kulberg@kohus.ee 799 8518
Kristiina Kask kohtunik kristiina.kask@kohus.ee 799 8516
Annika Laanpere kohtujurist annika.laanpere@kohus.ee 799 8524
Kati Luhamägi kohtujurist kati.luhamagi@kohus.ee 799 8521
Merilin Ilus kohtuistungi vanemsekretär merilin.ilus@kohus.ee 799 8516
Lea Kirotar kohtuistungi sekretär lea.kirotar@kohus.ee 799 8518
Hiie Otsing referent hiie.otsing@kohus.ee 799 8510
Õie Kesalo referent oie.kesalo@kohus.ee 799 8510
Tiina Mõtsar tõlk tiina.motsar@kohus.ee 799 8525
Gunnar Nikopensius kohtukordnik gunnar.nikopensius@kohus.ee 766 8526
Hillar Jõesalu kohtukordnik hillar.joesalu@kohus.ee 799 8526
Tiina Mõtsar arhivaar tiina.motsar@kohus.ee 799 8525
Kinnistus- ja registriosakonna kohtudirektori juhtimisvaldkond
Nimi Ametinimetus E-post Telefon
Hans Moks kohtudirektor hans.moks@kohus.ee 5694 4811
Marve Varmo personalikonsultant marve.varmo@kohus.ee 663 8310
Meelis Parkman haldusspetsialist meelis.parkman@kohus.ee 5395 0841
Aiki Linroos analüütik aiki.linroos@kohus.ee
Kinnistusosakond
E-post: tartu.kinnistusosakond@kohus.ee
Nimi Ametinimetus E-post Telefon
Neeme Laane kohtunikuabi-juhataja neeme.laane@kohus.ee 5881 1177
Anneli Luur kohtunikuabi anneli.luur@kohus.ee 5881 1177
Anu Raidla-Kuljus kohtunikuabi anu.kuus@kohus.ee 5881 1177
Ave Karilaid kohtunikuabi ave.karilaid@kohus.ee 5881 1177
Ave Talts kohtunikuabi ave.talts@kohus.ee 5881 1177
Eha Soots kohtunikuabi eha.soots@kohus.ee 5881 1177
Elle Lumiste kohtunikuabi elle.lumiste@kohus.ee 5881 1177
Ester Kärtner kohtunikuabi ester.kartner@kohus.ee 5881 1177
Hele Olli kohtunikuabi hele.olli@kohus.ee 5881 1177
Helle Eduvald kohtunikuabi helle.eduvald@kohus.ee 5881 1177
Helle Roosvalt kohtunikuabi helle.roosvalt@kohus.ee 5881 1177
Ilona Kirm kohtunikuabi ilona.kirm@kohus.ee 5881 1177
Jaan Unt kohtunikuabi jaan.unt@kohus.ee 5881 1177
Kaire Kranich kohtunikuabi kaire.kranich@kohus.ee
Kariina Orr kohtunikuabi kariina.orr@kohus.ee 5881 1177
Katrin Kokk kohtunikuabi katrin.kokk@kohus.ee 5881 1177
Lii Hallikvee kohtunikuabi lii.hallikvee@kohus.ee 5881 1177
Mare Tomingas kohtunikuabi mare.tomingas@kohus.ee 5881 1177
Marika Sander kohtunikuabi marika.sander@kohus.ee 5881 1177
Pille Zäär kohtunikuabi pille.zaar@kohus.ee 5881 1177
Reet Kesküla kohtunikuabi reet.keskyla@kohus.ee 5881 1177
Sigrid Orumets kohtunikuabi sigrid.orumets@kohus.ee 5881 1177
Siiri Lend kohtunikuabi siiri.lend@kohus.ee 5881 1177
Tiina Adoberg kohtunikuabi tiina.adoberg@kohus.ee
Tiina Kullamä kohtunikuabi tiina.kullama@kohus.ee
Tiiu Karu kohtunikuabi tiiu.karu@kohus.ee 5881 1177
Ülle Juhanson kohtunikuabi ylle.juhanson@kohus.ee 5881 1177
Kinnistusosakonna kantselei
Nimi Ametinimetus E-post Telefon
Agnes Tammesalu kantselei juhataja agnes.tammesalu@kohus.ee 5881 1177
Astrid Purgats kinnistussekretär astrid.purgats@kohus.ee 5881 1177
Birgit Sallaste kinnistussekretär birgit.sallaste@kohus.ee 5881 1177
Eve Täht kinnistussekretär eve.taht@kohus.ee 5881 1177
Evelin Karu kinnistussekretär evelin.karu@kohus.ee 5881 1177
Helen Kikkas kinnistussekretär helen.kikkas@kohus.ee 5881 1177
Helle Viljat kinnistussekretär helle.viljat@kohus.ee 5881 1177
Juta Kütt kinnistussekretär juta.kytt@kohus.ee 5881 1177
Karin Tammets kinnistussekretär Karin.Tammets@kohus.ee 5881 1177
Kristel Sestverk kinnistussekretär kristel.sestverk@kohus.ee 5881 1177
Kristiina Lepik kinnistussekretär kristiina.lepik@kohus.ee 5881 1177
Monika Labbi kinnistussekretär monika.labbi@kohus.ee 5881 1177
Sirje Adli kinnistussekretär sirje.adli@kohus.ee 5881 1177
Registriosakond
E-post: tartu.registriosakond@kohus.ee
Nimi Ametinimetus E-post Telefon
Aivar Vimberg kohtunikuabi-juhataja aivar.vimberg@kohus.ee 5881 1188
Aili Sillar kohtunikuabi aili.sillar@kohus.ee 5881 1188
Anu Tukia kohtunikuabi anu.tukia@kohus.ee 5881 1188
Ene Jõgi kohtunikuabi ene.jogi@kohus.ee 5881 1188
Evelin Õunapuu kohtunikuabi evelin.ounapuu@kohus.ee 5881 1188
Ingrid Vedler kohtunikuabi ingrid.vedler@kohus.ee 5881 1188
Juta Jõulu kohtunikuabi juta.joulu@kohus.ee 5881 1188
Kairi Arunurm kohtunikuabi kairi.arunurm@kohus.ee 5881 1188
Kersti Lutsoja kohtunikuabi kersti.lutsoja@kohus.ee 5881 1188
Maret Veermäe kohtunikuabi maret.veermae@kohus.ee 5881 1188
Margit Lunt kohtunikuabi margit.lunt@kohus.ee 5881 1188
Markko Voll kohtunikuabi markko.voll@kohus.ee 5881 1188
Marten Soosaar kohtunikuabi marten.soosaar@kohus.ee 5881 1188
Mervet Kirk kohtunikuabi mervet.kirk@kohus.ee
Moonika Topkin kohtunikuabi moonika.topkin@kohus.ee 5881 1188
Õie Murro kohtunikuabi oie.murro@kohus.ee 5881 1188
Pille Tamm kohtunikuabi pille.tamm@kohus.ee 5881 1188
Riina Jääger kohtunikuabi riina.jaager@kohus.ee 5881 1188
Silva Kark kohtunikuabi silva.kark@kohus.ee 5881 1188
Sirje Laiksoo kohtunikuabi sirje.laiksoo@kohus.ee 5881 1188
Süvi Lipp kohtunikuabi syvi.lipp@kohus.ee 5881 1188
Ülle Pauts kohtunikuabi ylle.pauts@kohus.ee 5881 1188
Ülle Pulk kohtunikuabi ylle.pulk@kohus.ee 5881 1188
Registriosakonna kantselei
Nimi Ametinimetus E-post Telefon
Gerli Aasmäe kantselei juhataja gerli.aasmae@kohus.ee 5881 1188
Agne Kikkas registrisekretär agne.kikkas@kohus.ee 5881 1188
Anne Kriis registrisekretär anne.kriis@kohus.ee 5881 1188
Diana Bräutigam registrisekretär diana.brautigam@kohus.ee 5881 1188
Ene Heinaste registrisekretär ene.heinaste@kohus.ee 5881 1188
Ene Laht registrisekretär ene.laht@kohus.ee 5881 1188
Eve Sepmann registrisekretär eve.sepmann@kohus.ee 5881 1188
Helen Adama registrisekretär helen.adama@kohus.ee 5881 1188
Kaja Ots registrisekretär kaja.ots@kohus.ee 5881 1188
Kertu Reitel registrisekretär kertu.reitel@kohus.ee 5881 1188
Kristel Len registrisekretär kristel.len@kohus.ee 5881 1188
Kristi Kiviselg registrisekretär kristi.kiviselg@kohus.ee 5881 1188
Külli Kalda registrisekretär kylli.kalda@kohus.ee 5881 1188
Liana Kaar registrisekretär liana.kaar@kohus.ee 5881 1188
Liis Kaar registrisekretär liis.kaar@kohus.ee 5881 1188
Maire Mäe registrisekretär maire.mae@kohus.ee 5881 1188
Nele Mätas registrisekretär nele.matas@kohus.ee 5881 1188
Pia Tein registrisekretär pia.tein@kohus.ee 5881 1188
Raidi Lumiste registrisekretär raidi.lumiste@kohus.ee 5881 1188
Riina Iher registrisekretär riina.iher@kohus.ee 5881 1188
Sigrid Univer registrisekretär sigrid.univer@kohus.ee 5881 1188
Siiri Künnapuu registrisekretär siiri.kynnapuu@kohus.ee 5881 1188
Svea Helene Lillep registrisekretär svea.lillep@kohus.ee 5881 1188
Ülve Vahemets registrisekretär ylve.vahemets@kohus.ee 5881 1188
Siret Oppi nimekorraldaja siret.oppi@kohus.ee 5881 1188
Vilve Hansaar nimekorraldaja vilve.hansaar@kohus.ee 5881 1188
Annabel Kiviselg tehniline sekretär annabel.kiviselg@kohus.ee 5881 1188
Kristina Vahemets tehniline sekretär kristina.vahemets@kohus.ee 5881 1188
Stella Tukia tehniline sekretär stella.tukia@kohus.ee 5881 1188