Viru Maakohus

Kohtu esimehe juhtimisvaldkond
Nimi Ametinimetus E-post Telefon
Liina Naaber-Kivisoo kohtunik/kohtu esimees liina.naaber-kivisoo@kohus.ee 359 9820
Aivi Themas analüütik aivi.themas@kohus.ee 325 4131
Kristi Ehrlich pressiesindaja kristi.ehrlich@kohus.ee 5302 1896
Maili Õunaaed kohtu esimehe abi maili.ounaaed@kohus.ee 359 9820
Kohtudirektori juhtimisvaldkond
Nimi Ametinimetus E-post Telefon
Karmela Molodõk tõlketeenistuse juht karmela.molodok@kohus.ee 5598 6803
Marve Varmo personalijuht marve.varmo@kohus.ee 663 8310
Viru Maakohtu Narva kohtumaja
Telefon: 6638300
E-post menetlusdokumentide saatmiseks: vmknarva.menetlus@kohus.ee
Menetlusväline e-post: virumk.info@kohus.ee
Aadress: 1. Mai 2, Narva, 20308
Nimi Ametinimetus E-post Telefon
Aarne Lõhmus kohtunik aarne.lohmus@kohus.ee 663 8300
Andres Hallmägi kohtunik andres.hallmagi@kohus.ee 663 8300
Anneli Alekand kohtunik anneli.alekand@kohus.ee 663 8300
Galina Jasnjuk kohtunik galina.jasnjuk@kohus.ee 663 8300
Innokenti Menšikov kohtunik innokenti.mensikov@kohus.ee 663 8300
Jaanika Kõrgmaa kohtunik jaanika.korgmaa@kohus.ee 663 8300
Mari-Liis Avikson kohtunik mari-liis.avikson@kohus.ee 663 8300
Olga Dorogan kohtunik olga.dorogan@kohus.ee 663 8300
Regiina Lebedeva kohtunik regiina.lebedeva@kohus.ee 663 8300
Tamara Šabarova kohtunik tamara.shabarova@kohus.ee 663 8300
Häli Altmets kohtujurist hali.altmets@kohus.ee 663 8300
Heli Laidro kohtujurist heli.laidro@kohus.ee 663 8300
Maksim Lütter kohtujurist maksim.lytter@just.ee 663 8300
Margit Ahu kohtujurist margit.ahu@kohus.ee 663 8300
Olga Dmitrijeva kohtujurist olga.dmitrijeva@kohus.ee 663 8300
Teele Sarap kohtujurist teele.sarap@kohus.ee 663 8300
Tiivi Salvan kohtujurist tiivi.salvan@kohus.ee 663 8300
Valentina Rauzina kohtujurist valentina.rauzina@kohus.ee 663 8300
Irina Štšelina konsultant irina.stselina@kohus.ee 663 8300
Mariliis Muuga konsultant mariliis.muuga@kohus.ee 663 8300
Jana Pelepelina üldkantselei juhataja jana.pelepelina@kohus.ee 359 9845
Galina Bulavkina referent galina.bulavkina@kohus.ee 663 8300
Inna Fjodorova referent inna.fjodorova@kohus.ee 663 8300
Ljudmila Gerstman referent ljudmila.gerstman@kohus.ee 663 8300
Natalja Gerstman referent natalja.gerstman@kohus.ee 663 8300
Tatjana Oborina referent tatjana.oborina@kohus.ee 663 8300
Tatjana Peterson referent tatjana.peterson@kohus.ee 663 8300
Alla Jasnetskaja vanemarhivaar alla.jasnetskaja@kohus.ee 663 8300
Evelin Veeret tõlk evelin.veeret@kohus.ee 663 8300
Inna Reinola tõlk inna.reinola@kohus.ee 663 8300
Olga Abakumova tõlk olga.abakumova@kohus.ee 663 8300
Svetlana Hamaza tõlk svetlana.hamaza@kohus.ee 663 8300
Jelena Muttonen kohtuistungi vanemsekretär jelena.muttonen@kohus.ee 663 8300
Aliis Peri kohtuistungi sekretär aliis.peri@kohus.ee 663 8300
Anna-Olga Luga kohtuistungi sekretär Anna-Olga.Luga@kohus.ee 663 8300
Ilona Berezina kohtuistungi sekretär ilona.berezina@kohus.ee 663 8300
Jelena Šilina kohtuistungi sekretär jelena.silina@kohus.ee 663 8300
Ljubov Allikmäe kohtuistungi sekretär ljubov.allikmae@kohus.ee 663 8300
Marju Palm kohtuistungi sekretär marju.palm@kohus.ee 663 8300
Olga Võlitok kohtuistungi sekretär olga.volitok@kohus.ee 663 8300
Aivar Lepa kohtukordnik aivar.lepa@kohus.ee 359 9847
Larissa Kozlova kohtukordnik larissa.kozlova@kohus.ee 359 9853
Udo Tasuja kohtukordnik udo.tasuja@kohus.ee 359 9847
Veera Šturmanova kohtukordnik veera.sturmanova@kohus.ee 359 9847
Viru Maakohtu Jõhvi kohtumaja
Telefon: 6638300
E-post menetlusdokumentide saatmiseks vmkjohvi.menetlus@kohus.ee
Menetlusväline e-post: virumk.info@kohus.ee
Aadress: Kooli 2a, Jõhvi, 41598
Nimi Ametinimetus E-post Telefon
Larissa Prokopenko kohtunik/kohtumaja juht larissa.prokopenko@kohus.ee 663 8300
Anne Palmiste kohtunik anne.palmiste@kohus.ee 663 8300
Deniss Minzatov kohtunik deniss.minzatov@kohus.ee 663 8300
Helgi Vinni kohtunik helgi.vinni@kohus.ee 663 8300
Inna Kirsipuu kohtunik inna.kirsipuu@kohus.ee 663 8300
Kaire Pullerits kohtunik kaire.pullerits@kohus.ee 663 8300
Olev Mihkelson kohtunik olev.mihkelson@kohus.ee 663 8300
Piret Raik kohtunik piret.raik@kohus.ee 663 8300
Tarmo Tina kohtunik tarmo.tina@kohus.ee 663 8300
Viljo Junolainen kohtunik viljo.junolainen@kohus.ee 663 8300
Airika Pilv kohtujurist airika.pilv@kohus.ee 663 8300
Anneli Alaveer kohtujurist anneli.alaveer@kohus.ee 663 8300
Gerli Luik kohtujurist gerli.luik@kohus.ee 663 8300
Ivika Zvonova kohtujurist ivika.zvonova@kohus.ee 663 8300
Jelena Golovenko kohtujurist jelena.golovenko@kohus.ee 663 8300
Kristel Aademets kohtujurist kristel.aademets@kohus.ee 663 8300
Laila Üleoja kohtujurist laila.yleoja@kohus.ee 663 8300
Siim Avikainen kohtujurist siim.avikainen@kohus.ee 663 8300
Ulvi Anissimova kohtujurist ulvi.anissimova@kohus.ee 663 8300
Evelin Sulg konsultant evelin.sulg@kohus.ee 663 8300
Alla Kuzmina referent alla.kuzmina@kohus.ee 663 8300
Külli Nigulist referent kylli.nigulist@kohus.ee 663 8300
Merle Lilleorg referent merle.lilleorg@kohus.ee 663 8300
Sirje Dzjuba referent sirje.dzjuba@kohus.ee 663 8300
Tiina Kippar referent tiina.kippar@kohus.ee 663 8300
Ülle Kuusik arhivaar ylle.kuusik@kohus.ee 663 8300
Marina Davõdovitš vanemtõlk marina.davodovits@kohus.ee 663 8300
Olga Nõmmemees tõlk olga.nommemees@kohus.ee 663 8300
Riina Palmi tõlk riina.palmi@kohus.ee 663 8300
Valentina Michelson tõlk valentina.michelson@kohus.ee 663 8300
Merike Erisalu kohtuistungi vanemsekretär merike.erisalu@kohus.ee 663 8300
Eve Rämmal kohtuistungi sekretär eve.rammal@kohus.ee 663 8300
Heidi Übner kohtuistungi sekretär heidi.ubner@kohus.ee 663 8300
Ingrid Koddo kohtuistungi sekretär ingrid.koddo@kohus.ee 663 8300
Jane Väli kohtuistungi sekretär jane.vali@kohus.ee 663 8300
Kairi Überbach kohtuistungi sekretär kairi.yberbach@kohus.ee 663 8300
Karin Männiste kohtuistungi sekretär karin.manniste@kohus.ee 663 8300
Marje Mõim kohtuistungi sekretär marje.moim@kohus.ee 663 8300
Piret Juuse kohtuistungi sekretär piret.juuse@kohus.ee 663 8300
Svetlana Padda kohtuistungi sekretär svetlana.padda@kohus.ee 663 8300
Meelis Parkman vanemkohtukordnik meelis.parkman@kohus.ee 663 8308
Jüri Trelin kohtukordnik jyri.trelin@kohus.ee 663 8308
Leino Luik kohtukordnik leino.luik@kohus.ee 663 8308
Sergei Pastuškov kohtukordnik sergei.pastuskov@kohus.ee 663 8308
Verner Kurikka kohtukordnik verner.kurikka@kohus.ee 663 8308
Viru Maakohtu Rakvere kohtumaja
Telefon: 6638300
E-post menetlusdokumentide saatmiseks vmkrakvere.menetlus@kohus.ee
Menetlusväline e-post: virumk.info@kohus.ee
Aadress: Rohuaia 8, Rakvere, 44308
Nimi Ametinimetus E-post Telefon
Angelina Abol kohtunik/kohtumaja juht angelina.abol@kohus.ee 663 8300
Anu Ammer kohtunik anu.ammer@kohus.ee 663 8300
Heli Väinaste kohtunik heli.vainaste@kohus.ee 663 8300
Ifret Mamedguseinov kohtunik ifret.mamedguseinov@kohus.ee 663 8300
Kristel Nirgi kohtunik kristel.nirgi@kohus.ee 663 8300
Maido Roots kohtunik maido.roots@kohus.ee 663 8300
Marika Leimann kohtunik marika.leimann@kohus.ee 663 8300
Jane Järveots kohtujurist jane.jarveots@kohus.ee 663 8300
Kadri Saukas kohtujurist kadri.saukas@kohus.ee 663 8300
Katrin Lell kohtujurist katrin.lell@kohus.ee 663 8300
Kertti Lehtmets kohtujurist kertti.lehtmets@kohus.ee 663 8300
Margit Kors kohtujurist margit.kors@kohus.ee 663 8300
Signe Vool kohtujurist signe.vool@kohus.ee 663 8300
Sirle Koljat järelevalve spetsialist sirle.koljat@kohus.ee 325 4124
Lea Herne referent lea.herne@kohus.ee 663 8300
Marju Virve referent marju.virve@kohus.ee 663 8300
Monica Siim referent monica.siim@kohus.ee 663 8300
Laurita Gavrilova tõlk laurita.gavrilova@kohus.ee 663 8300
Õnnela Seinamets kohtuistungi vanemsekretär onnela.seinamets@kohus.ee 663 8300
Annely Eesmaa kohtuistungi sekretär annely.eesmaa@kohus.ee 663 8300
Annika Veissbach kohtuistungi sekretär annika.veissbach@kohus.ee 663 8300
Elena Jõgis kohtuistungi sekretär elena.jogis@kohus.ee 663 8300
Kristi Sapar kohtuistungi sekretär kristi.sapar@kohus.ee 663 8300
Raili Raja kohtuistungi sekretär raili.raja@kohus.ee 663 8300
Hannes Tiinas kohtukordnik hannes.tiinas@kohus.ee 325 4130
Lehte Männik kohtukordnik lehte.mannik@kohus.ee 325 4130
Vaino Võtti kohtukordnik vaino.votti@kohus.ee 325 4130