Episoode saab kuulata SIIT.
Esimene osa: Kes on keskmine võlgnik ja mida ta enda heaks teha saab?
Saates arutavad Harju Maakohtu kohtunikud Kai Härmand ja Anna Liiv ning võlanõustaja Evelyn Eichhorst selle üle, kes ja miks võlgu jäävad, annavad näpunäiteid, kuidas olukorrast välja tulla ning tõdevad, et vahel võib saamata laen olla parim lahendus.
Teine osa: Kas ja kuidas saab aidata seadusega pahuksisse sattunud noori?
Saates arutavad Tartu Maakohtu kohtunikud Marek Vahing ja Rutt Teeveer ning prokurör Raul Heido selle üle, missugust kurja noored teevad, miks nad oma eluga puntrasse satuvad, kuidas nad vastutavad ning kuidas riik ja kohus aidata saavad?
Kolmas osa: Millest lähtuda lapse hooldusõigust ja elatist puudutavates vaidlustes otsust tehes?
Saates arutavad kohtunikud Liina Naaber-Kivisoo ja Agle Lauren ning MTÜ Lapsed lähisuhtevägivallas juht Anne Haller selle üle, kui palju peaks vanem lapsele elatist maksma? Kas kohus laste arvamust ka küsib? Mida teha, kui vanemad on omavahel nii tülis, et laste huvid lükatakse tagaplaanile?
Neljas osa: Miks lastakse kurjategijaid ennetähtaegselt vangistusest välja?
Saates arutavad kohtunikud Merit Bobrõšev ja Erkki Hirsnik ning kliiniline psühholoog Mari-Liis Mägi teemal, miks üldse peab arutama kurjategijate ennetähtaegse vabastamise üle, mida näeb ette seadus ning kuidas kasutatakse ja saaks veel paremini kasutada taasühiskonnastamise meetmeid.
Viies osa: mida peab teadma lasteaiakoha taotlemisest või koolitranspordist?
Saates arutavad halduskohtunikud Kadri Sullin ja Tristan Ploom ning Õiguskantsleri kantselei vanemnõunik Aigi Kivioja, mida teha, kui laps ei saa lasteaiakohta, missugused küsimused jõuavad kohtusse koolidest ning kuidas saab kohus üldse aidata?