Pressitöötajate kontaktid

Kohtute kommunikatsiooni üldine meiliaadress on meedia@kohus.ee

  • Kristi Kirsberg, kohtute kommunikatsiooni juht
    kristi.kirsberg@riigikohus.ee, tel 528 6684

Pressiesindajad:

  • Annett Kreitsman (Tartu Maakohus, Tartu Halduskohus ja Tartu Ringkonnakohus)
    annett.kreitsman@kohus.ee, 521 3480
  • Viivika Siplane (Harju Maakohus)
    viivika.siplane@kohus.ee, 620 0192, 5816 8806
  • Anneli Vilu (Tallinna Halduskohus, Tallinna Ringkonnakohus)
    anneli.vilu@kohus.ee, 628 2731, 5346 5095
  • Kristi Ehrlich (Viru Maakohus)
    kristi.ehrlich@kohus.ee, 5302 1896
  • Jaanika Lusti (Pärnu Maakohus)
    jaanika.lusti@kohus.ee, 5348 8890


Riigikohtu kommunikatsiooniosakond

  • Arno Põder, pressiesindaja
    arno.poder@riigikohus.ee, 5563 7043