Tartu Ringkonnakohus

Telefon: 750 0702
E-post menetlusdokumentide saatmiseks: tarturk.menetlus@kohus.ee
Menetlusväline e-post: tarturk.info@kohus.ee
Aadress: Kalevi 1, 51010, Tartu
Kohtu esimehe juhtimisvaldkond
E-post: tarturk.info@kohus.ee
Nimi Ametinimetus E-post Telefon
Tiina Pappel kohtunik/kohtu esimees tiina.pappel@kohus.ee 750 0719
Mailika Ilisson kohtu esimehe abi mailika.ilisson@kohus.ee 750 0719
Ingrid Ulst analüütik ingrid.ulst@kohus.ee 750 0768
Annett Kreitsman pressiesindaja annett.kreitsman@kohus.ee 750 0656
Kohtudirektori juhtimisvaldkond
E-post: tarturk.info@kohus.ee
Nimi Ametinimetus E-post Telefon
Tiina Ereb kohtudirektor tiina.ereb@kohus.ee 750 0640
Kriminaalkolleegium
Nimi Ametinimetus E-post Telefon
Tiit Lõhmus kohtunik/kolleegiumi esimees tiit.lohmus@kohus.ee 750 0718
Aarne Sarjas kohtunik aarne.sarjas@kohus.ee 750 0718
Erkki Hirsnik kohtunik erkki.hirsnik@kohus.ee 750 0718
Ingeri Tamm kohtunik ingeri.tamm@kohus.ee 750 0718
Maarika Kuusk kohtunik maarika.kuusk@kohus.ee 750 0718
Tsiviilkolleegium
Nimi Ametinimetus E-post Telefon
Triin Uusen-Nacke kohtunik/kolleegiumi esimees triin.uusen-nacke@kohus.ee 750 0726
Andra Pärsimägi kohtunik andra.parsimagi@kohus.ee 750 0726
Indrek Parrest kohtunik indrek.parrest@kohus.ee 750 0726
Kersti Kerstna-Vaks kohtunik kersti.kerstna-vaks@kohus.ee 750 0726
Üllar Roostoja kohtunik yllar.roostoja@kohus.ee 750 0726
Vahur-Peeter Liin kohtunik vahur-peeter.liin@kohus.ee 750 0726
Halduskolleegium
Nimi Ametinimetus E-post Telefon
Tanel Saar kohtunik/kolleegiumi esimees tanel.saar@kohus.ee 750 0519
Einar Vene kohtunik einar.vene@kohus.ee 750 0519
Maili Lokk kohtunik maili.lokk@kohus.ee 750 0519
Õigusteenistus
Faks: (372) 750 0701
E-post: tarturk.info@kohus.ee
Aadress: Kalevi tn 1, Tartu linn, 50050
Nimi Ametinimetus E-post Telefon
Anastassia Stalmeister kohtujurist anastassia.stalmeister@kohus.ee 750 0702
Angela Arbus kohtujurist angela.arbus@kohus.ee 750 0704
Anna-Liisa Birk kohtujurist anna-liisa.birk@kohus.ee 750 0702
Anu Maala kohtujurist anu.maala@kohus.ee 750 0702
Eve Rohtmets kohtujurist eve.rohtmets@kohus.ee 750 0704
Kadi Kulpson kohtujurist kadi.kulpson@kohus.ee 750 0703
Kadi Länik kohtujurist kadi.lanik@kohus.ee 750 0703
Kaidi Pürn kohtujurist kaidi.pyrn@kohus.ee 750 0704
Kaire Kliimask kohtujurist kaire.kliimask@kohus.ee 750 0704
Kerttu Ratassepp kohtujurist kerttu.ratassepp@kohus.ee 750 0703
Mare Ülenurm kohtujurist mare.ylenurm@kohus.ee 750 0704
Mari Schihalejev kohtujurist mari.schihalejev@kohus.ee 750 0702
Merili Ratasepp kohtujurist merili.ratasepp@kohus.ee 750 0702
Sandra Kallas kohtujurist sandra.kallas@kohus.ee 750 0703
Signe Laanemäe kohtujurist signe.laanemae@kohus.ee 750 0703
Karel Simson konsultant karel.simson@kohus.ee 750 0703
Liine Johannes konsultant liine.johannes@kohus.ee 750 0703
Evelin Ets vanemkohtujurist evelin.ets@kohus.ee 750 0703
Kantselei
Nimi Ametinimetus E-post Telefon
Margit Mägi kohtuistungi vanemsekretär margit.magi@kohus.ee 750 0726
Annika Pärn kohtuistungi sekretär annika.parn@kohus.ee 750 0700
Edith-Helian Thomson kohtuistungi sekretär edith-helian.thomson@kohus.ee 750 0519
Liina Tulit-Kuum kohtuistungi sekretär liina.tulit-kuum@kohus.ee 750 0718
Jaanika Anton referent jaanika.anton@kohus.ee 750 0704
Mai Kurul referent mai.kurul@kohus.ee 750 0703
Maigi Ermel referent maigi.ermel@kohus.ee 750 0702
Regiina Laiapea vanemtõlk regina.laiapea@kohus.ee 750 0649
Alla Lašmanova tõlk alla.lasmanova@kohus.ee 750 0653
Meeli Antonov tõlk meeli.antonov@kohus.ee 750 0769
Natalia Tselikova tõlk natalia.tselikova@kohus.ee 750 0650
Merle Meekler arhivaar merle.meekler@kohus.ee 750 0605
Personaliosakond
Nimi Ametinimetus E-post Telefon
Anne Ladva personalijuht anne.ladva@kohus.ee 750 0645
Diana Niinepuu personalikonsultant diana.niinepuu@kohus.ee 750 0688
Haldusosakond
Nimi Ametinimetus E-post Telefon
Jaanus Miller turvajuht jaanus.miller@kohus.ee 750 0552
Ain Peets kohtukordnik ain.peets@kohus.ee 750 0555
Jaan Näpping kohtukordnik jaan.napping@kohus.ee 750 0555
Raivo Rahusoo kohtukordnik raivo.rahusoo@kohus.ee 750 0555
Viktor Sohhinov kohtukordnik viktor.sohhinov@kohus.ee 750 0555
Piret Kask finantsanalüütik piret.kask@kohus.ee 750 0643