Kontaktandmed

Jaga
PrintPDF Jaga

Viru Maakohtu registreerimisnumber: 74001736, menetlusväline e-post: virumk.info@kohus.ee, infotelefon 663 8300
Kohtumajade ja osakondade kontaktid:

Viru Maakohus
Nimi Ametinimetus Telefon E-post Info
Astrid Asi Kohtu esimees/kohtunik   astrid.asi@kohus.ee  
Elari Udam Kohtudirektor   Elari.Udam@kohus.ee  
Maili Õunaaed Kohtu esimehe abi 359 9820 maili.ounaaed@kohus.ee  
Narva kohtumaja
Nimi Ametinimetus Telefon E-post Info
      vmknarva.menetlus@kohus.ee  
         
Astrid Asi Kohtu esimees/kohtunik   astrid.asi@kohus.ee Vastuvõtt Narva kohtumajas:
iga kuu esimene kolmapäev 16.00-17.00, eelregistreerimisega telefonil 359 9820
Innokenti Menšikov Kohtunik   innokenti.mensikov@kohus.ee Kohtuistungi sekretär Ilona Berezina, telefon 663 8300
Aarne Lõhmus Kohtunik   aarne.lohmus@kohus.ee Kohtuistungi sekretär Jelena Šilina, telefon 663 8300
Galina Jasnjuk Kohtunik   galina.jasnjuk@kohus.ee Kohtuistungi sekretär Aliis Peri, telefon 663 8300
Mari-Liis Avikson Kohtunik   mari-liis.avikson@kohus.ee Kohtuistungi sekretär Ljubov Allikmäe, telefon 663 8300
Tamara Šabarova Kohtunik   tamara.shabarova@kohus.ee Kohtuistungi sekretär Anna-Olga Luga, telefon 663 8300
Andres Hallmägi Kohtunik   andres.hallmagi@kohus.ee Kohtuistungi sekretär Jelena Šilina, telefon 663 8300
Angelina Abol Kohtunik   angelina.abol@kohus.ee Kohtuistungi sekretär Olga Võlitok, telefon 663 8300
Merit Bobrõšev Kohtunik   merit.bobrosev@kohus.ee Kohtuistungi sekretär Ilona Berezina, telefon 663 8300
Heili Sepp Kohtunik   heili.sepp@kohus.ee Kohtuistungi sekretär Marju Palm, telefon 663 8300
Liina Naaber-Kivisoo Kohtunik   liina.naaber-kivisoo@kohus.ee Kohtuistungi vanemsekretär Jelena Muttonen, telefon 663 8300
Jõhvi kohtumaja
Nimi Ametinimetus Telefon E-post Info
      vmkjohvi.menetlus@kohus.ee  
Olev Mihkelson Kohtunik / Jõhvi kohtumaja juht   olev.mihkelson@kohus.ee Kohtuistungi sekretär Svetlana Padda, telefon 663 8300

Vastuvõtt Jõhvi kohtumajas:
iga kuu esimene kolmapäev 16.00-17.00, eelregistreerimisega telefonil 359 9820
Anne Palmiste Kohtunik   anne.palmiste@kohus.ee Kohtuistungi sekretär Jane Väli, telefon 663 8300
Kaire Pullerits Kohtunik   kaire.pullerits@kohus.ee Kohtuistungi sekretär Kristine Šibalov, telefon 663 8300
Helgi Vinni Kohtunik   helgi.vinni@kohus.ee Kohtuistungi sekretär Marje Mõim, telefon 663 8300
Inna Kirsipuu Kohtunik   inna.kirsipuu@kohus.ee Kohtuistungi vanemsekretär Merike Erisalu, telefon 663 8300
Larissa Prokopenko Kohtunik   larissa.prokopenko@kohus.ee Kohtuistungi sekretär Ingrid Koddo, telefon 663 8300
Viljo Junolainen Kohtunik   viljo.junolainen@kohus.ee Kohtuistungi sekretär Heidi Übner, telefon 663 8300
Piret Raik Kohtunik   piret.raik@kohus.ee Istungisekretär Eve Rämmal, telefon 663 8300
Tarmo Tina Kohtunik   tarmo.tina@kohus.ee Kohtuistungi sekretär Kairi Üleoja, telefon 663 8300
Deniss Minzatov Kohtunik   deniss.minzatov@kohus.ee Kohtuistungi sekretär Piret Juuse, telefon 663 8300
Rakvere kohtumaja
Nimi Ametinimetus Telefon E-post Info
      vmkrakvere.menetlus@kohus.ee  
Tiit Kullerkupp Kohtunik/Rakvere kohtumaja juht   tiit.kullerkupp@kohus.ee Kohtuistungi sekretär Raili Raja, telefon 663 8300

Vastuvõtt Rakvere kohtumajas:
iga kuu esimene kolmapäev 16.00-17.00, eelregistreerimisega telefonil 359 9820
Kristel Vedro Kohtunik   kristel.vedro@kohus.ee Kohtuistungi sekretär Raili Raja, telefon 663 8300
Ifret Mamedguseinov Kohtunik   ifret.mamedguseinov@kohus.ee Kohtuistungi sekretär Annely Eesmaa, telefon 663 8300
Maido Roots Kohtunik   maido.roots@kohus.ee Kohtuistungi sekretär Kristi Sapar, telefon 663 8300
Marika Leimann Kohtunik   marika.leimann@kohus.ee Kohtuistungi sekretär Õnnela Seinamets, telefon 663 8300
Anu Ammer Kohtunik   anu.ammer@kohus.ee Kohtuistungi sekretär Keili Rosar, telefon 663 8300
Heli Väinaste Kohtunik   heli.vainaste@kohus.ee Kohtuistungi sekretär Enjar Malm, telefon 663 8300
Kantselei
Nimi Ametinimetus Telefon E-post Info
      virumk.info@kohus.ee  
Jana Pelepelina Üldkantselei juhataja 359 9845 jana.pelepelina@kohus.ee  
Inna Fjodorova Referent 663 8300 inna.fjodorova@kohus.ee  
Monica Siim Referent 663 8300 monica.siim@kohus.ee  
Ljudmila Gerstman Referent 663 8300 ljudmila.gerstman@kohus.ee  
Karin Männiste Referent 663 8300 karin.manniste@kohus.ee  
Sirje Dzjuba Referent 663 8300 sirje.dzjuba@kohus.ee  
Tatjana Oborina Referent 663 8300 tatjana.oborina@kohus.ee  
Tiina Kippar Referent 663 8300 tiina.kippar@kohus.ee  
Alla Kuzmina Referent 663 8300 alla.kuzmina@kohus.ee  
Marju Virve Referent 663 8300 marju.virve@kohus.ee  
Galina Bulavkina Referent 663 8300 galina.bulavkina@kohus.ee  
Lea Herne Referent 663 8300 lea.herne@kohus.ee  
Külli Nigulist Referent 663 8300 kylli.nigulist@kohus.ee  
Natalja Gerstman Referent 663 8300 natalja.gerstman@kohus.ee  
Tatjana Peterson Referent 663 8300 tatjana.peterson@kohus.ee  
Merle Lilleorg Referent 663 8300 merle.lilleorg@kohus.ee  
Annika Veissbach Referent 325 4124 annika.veissbach@kohus.ee  
Kai Rosar Referent 663 8300 kai.rosar@kohus.ee  
Alla Jasnetskaja Vanemarhivaar 663 8300 alla.jasnetskaja@kohus.ee  
Ülle Kuusik Arhivaar 663 8300 ylle.kuusik@kohus.ee  
Piret Landberg Arhivaar 663 8300 piret.landberg@kohus.ee  
Marina Davõdovits Vanemtõlk 663 8300 marina.davodovits@kohus.ee  
Olga Nõmmemees Tõlk 663 8300 olga.nommemees@kohus.ee  
Riina Palmi Tõlk 663 8300 riina.palmi@kohus.ee  
Svetlana Hamaza Tõlk 663 8300 svetlana.hamaza@kohus.ee  
Valentina Michelson Tõlk 663 8300 valentina.michelson@kohus.ee  
Irina Štšelina Tõlk 663 8300 irina.stselina@kohus.ee  
Aleksander Minin Tõlk 663 8300 aleksander.minin@kohus.ee  
Olga Abakumova Tõlk 663 8300 olga.abakumova@kohus.ee  
Merike Erisalu Kohtuistungi vanemsekretär 663 8300 merike.erisalu@kohus.ee  
Õnnela Seinamets Kohtuistungi vanemsekretär 663 8300 onnela.seinamets@kohus.ee  
Jelena Muttonen Kohtuistungi vanemsekretär 663 8300 jelena.muttonen@kohus.ee  
Jelena Šilina Kohtuistungi sekretär 663 8300 jelena.silina@kohus.ee  
Keili Rosar Kohtuistungi sekretär 663 8300 keili.rosar@kohus.ee  
Eve Rämmal Kohtuistungi sekretär 663 8300 eve.rammal@kohus.ee  
Ljubov Allikmäe Kohtuistungi sekretär 663 8300 ljubov.allikmae@kohus.ee  
Marje Mõim Kohtuistungi sekretär 663 8300 marje.moim@kohus.ee  
Annely Eesmaa Kohtuistungi sekretär 663 8300 annely.eesmaa@kohus.ee  
Marju Palm Kohtuistungi sekretär 663 8300 marju.palm@kohus.ee  
Enjar Malm Kohtuistungi sekretär 663 8300 enjar.malm@kohus.ee  
Heidi Übner Kohtuistungi sekretär 663 8300 heidi.ubner@kohus.ee  
Ilona Berezina Kohtuistungi sekretär 663 8300 ilona.berezina@kohus.ee  
Piret Juuse Kohtuistungi sekretär 663 8300 piret.juuse@kohus.ee  
Ingrid Koddo Kohtuistungi sekretär 663 8300 ingrid.koddo@kohus.ee  
Jane Väli Kohtuistungi sekretär 663 8300 jane.vali@kohus.ee  
Raili Raja Kohtuistungi sekretär 663 8300 raili.raja@kohus.ee  
Kairi Üleoja Kohtuistungi sekretär 663 8300 kairi.uleoja@kohus.ee  
Anna-Olga Luga Kohtuistungi sekretär 663 8300 anna-olga.luga@kohus.ee  
Olga Võlitok Kohtuistungi sekretär 663 8300 olga.volitok@kohus.ee  
Svetlana Padda Kohtuistungi sekretär 663 8300 svetlana.padda@kohus.ee  
Marjet Metskaev Kohtuistungi sekretär 663 8300 marjet.metskaev@kohus.ee  
Aliis Peri Kohtuistungi sekretär 663 8300 aliis.peri@kohus.ee  
Kristine Šibalov Kohtuistungi sekretär 663 8300 kristine.sibalov@kohus.ee  
Kristi Sapar Kohtuistungi sekretär 663 8300 kristi.sapar@kohus.ee  
Haldusosakond
Nimi Ametinimetus Telefon E-post Info
         
Elari Udam Kohtudirektor   elari.udam@kohus.ee  
Marve Varmo Personalijuht 663 8310 marve.varmo@kohus.ee  
Meelis Parkman Haldusosakonna juht / vanemkohtukordnik 663 8308 meelis.parkman@kohus.ee  
Hannes Tiinas Kohtukordnik 325 4130 hannes.tiinas@kohus.ee  
Larissa Kozlova Kohtukordnik 359 9847 larissa.kozlova@kohus.ee  
Lehte Männik Kohtukordnik 325 4130 lehte.mannik@kohus.ee  
Leino Luik Kohtukordnik 663 8308 leino.luik@kohus.ee  
Sergei Pastuškov Kohtukordnik 663 8308 sergei.pastuskov@kohus.ee  
Udo Tasuja Kohtukordnik 359 9847 udo.tasuja@kohus.ee  
Verner Kurikka Kohtukordnik 663 8308 verner.kurikka@kohus.ee  
Jüri Trelin Kohtukordnik 663 8308 jyri.trelin@kohus.ee  
Gennadi Novosjolov Kohtukordnik 359 9847 gennadi.novosjolov@kohus.ee  
Veera Žvakina Kohtukordnik 359 9847 veera.zvakina@kohus.ee  
Aivar Lepa Kohtukordnik 359 9847 aivar.lepa@kohus.ee  
Õigusteenistus
Nimi Ametinimetus Telefon E-post Info
      virumk.info@kohus.ee  
Sirle Koljat Järelevalve spetsialist 325 4124 sirle.koljat@kohus.ee  
Katrin Lell Kohtujurist 663 8300 katrin.lell@kohus.ee  
Jekaterina Pavlenko Kohtujurist 663 8300 jekaterina.pavlenko@kohus.ee  
Olga Dmitrijeva Kohtujurist 663 8300 olga.dmitrijeva@kohus.ee  
Ivika Zvonova Kohtujurist 663 8300 ivika.zvonova@kohus.ee  
Silva Kark Kohtujurist 663 8300 silva.kark@kohus.ee  
Siim Avikainen Kohtujurist 663 8300 siim.avikainen@kohus.ee  
Ulvi Anissimova Kohtujurist 663 8300 ulvi.anissimova@kohus.ee  
Johanna Valem Kohtujurist 663 8300 johanna.valem@kohus.ee  
Jelena Golovenko Kohtujurist 663 8300 jelena.golovenko@kohus.ee  
Margit Kors Kohtujurist 663 8300 margit.kors@kohus.ee  
 Airika Pilv Kohtujurist 663 8300 airika.pilv@kohus.ee  
Valentina Rauzina Kohtujurist 663 8300 valentina.rauzina@kohus.ee  
Maksim Lütter Kohtujurist 663 8300 maksim.lytter@kohus.ee  
Kristel Aademets Kohtujurist 663 8300 kristel.aademets@kohus.ee  
Laila Üleoja Kohtujurist 663 8300 laila.yleoja@kohus.ee  
Kertti Lehtmets Kohtujurist 663 8300 kertti.lehtmets@kohus.ee  
Roman Ippolitov Kohtujurist 663 8300 roman.ippolitov@kohus.ee  
Heli Laidro Kohtujurist 663 8300 heli.laidro@kohus.ee  
Berith Laurimaa Kohtujurist 663 8300 berith.laurimaa@kohus.ee  
Tiivi Salvan Kohtujurist 663 8300 tiivi.salvan@kohus.ee  
Jane Möllits Kohtujurist 663 8300 jane.mollits@kohus.ee  
Kadri Saukas Kohtujurist 663 8300 kadri.saukas@kohus.ee  
Kertti Lehtmets Kohtujurist 663 8300 kertti.lehtmets@kohus.ee  
Anna Galaktionova Konsultant 663 8300 anna.galaktionova@kohus.ee  
Egle Nigulist Konsultant 663 8300 egle.nigulist@kohus.ee  
Signe Vool Konsultant 663 8300 signe.vool@kohus.ee  
Anneli Alaveer Konsultant 663 8300 anneli.alaveer@kohus.ee  
Õnnela Bamberg Analüütik 663 8300 onnela.bamberg@kohus.ee