Töötajate haridus ja erialad

Jaga
PrintPDF Jaga
Narva kohtumaja
Nimi Haridus Eriala
Innokenti Menšikov Kõrgharidus õigusteadus
Aarne Lõhmus Kõrgharidus õigusteadus
Astrid Asi Kõrgharidus õigusteadus
Galina Jasnjuk Kõrgharidus õigusteadus
Tamara Šabarova Kõrgharidus õigusteadus
Andres Hallmägi Kõrgharidus õigusteadus
Merit Bobrõšev Kõrgharidus õigusteadus
Angelina Abol Kõrgharidus õigusteadus
Mari-Liis Avikson Kõrgharidus õigusteadus
Heili Sepp Kõrgharidus õigusteadus
Jõhvi kohtumaja
Nimi Haridus Eriala
Anne Palmiste Kõrgharidus õigusteadus
Leanika Tamm Kõrgharidus õigusteadus
Helgi Vinni Kõrgharidus õigusteadus
Inna Kirsipuu Kõrgharidus õigusteadus
Larissa Prokopenko Kõrgharidus õigusteadus
Olev Mihkelson Kõrgharidus õigusteadus
Piret Raik Kõrgharidus õigusteadus
Tarmo Tina Kõrgharidus õigusteadus
Viljo Junolainen Kõrgharidus õigusteadus
Deniss Minzatov Kõrgharidus õigusteadus
Rakvere kohtumaja
Nimi Haridus Eriala
Tiit Kullerkupp Kõrgharidus õigusteadus
Kristel Vedro Kõrgharidus õigusteadus
Ifret Mamedguseinov Kõrgharidus õigusteadus
Maido Roots Kõrgharidus õigusteadus
Marika Leimann Kõrgharidus õigusteadus
Anu Ammer Kõrgharidus õigusteadus
Heli Väinaste Kõrgharidus õigusteadus
Kantselei
Nimi Haridus Eriala
Jana Pelepelina Kõrgharidus õigusteenistus
Inna Fjodorova Kõrgharidus sotsiaaltöö
Monica Siim Kesk ja kõrgh vahep õigusteadus
Ljudmila Gerstman Kesk ja kõrgh vahep rätsep
Liivi Õun Kesk ja kõrgh vahep põllumajanduslik raamatupidamine
Sirje Dzjuba Keskharidus  
Tatjana Oborina Keskharidus  
Tiina Kippar Keskharidus kokk
Alla Kuzmina Kõrgharidus õigusteadus
Annika Veissbach Kõrgharidus ärijuhtimine
Galina Bulavkina Keskharidus  
Lea Herne Keskharidus meister-aedviljakasvataja
Alla Jasnetskaja Kõrgharidus õmblustoodete tehnoloogia
Merle Lilleorg Keskharidus  
Ülle Kuusik Keskharidus inventeerija
Marina Davõdovits Keskharidus  
Olga Nõmmemees Kõrgharidus riigiteadused
Riina Palmi Kõrgharidus agronoom
Svetlana Hamaza Keskharidus  
Valentina Michelson Keskharidus sekretär-asjaajaja
Jelena Muttonen Kõrgharidus kohaliku omavalitsuse korraldamine
Ljubov Allikmäe Kõrgharidus kalatoodete tehnoloog
Eve Rämmal Keskharidus  
Marje Mõim Keskharidus telegrafist
Annely Eesmaa Kõrgharidus juhiabi
Marju Palm Kõrgharidus ärijuhtimine-turundus
Enjar Malm Kõrgharidus teeninduse ökonoomika ja organiseerimine
Merike Erisalu Keskharidus kokk-kondiiter
Heidi Übner Kõrgharidus õigusteadus
Ilona Berezina Keskharidus Infotehnoloogia
Piret Juuse Keskharidus nahkgalanteriiõmbleja
Piret Landberg Keskharidus nooremmüüja
Jane Väli Kõrgharidus õigusteadus
Raili Raja Kõrgharidus sotsiaaltöö
Kairi Überbach Kutsekeskharidus kohtuistungi sekretär
Jelena Šilina Kõrgharidus sotsiaaltöö
Õnnela Seinamets Kõrgharidus ärijuhtimine
Kai Rosar Keskharidus arvutiteenindus laomajanduses
Kristine Kriisk Rakenduskõrgharidus juhiabi
Anna-Olga Luga Kõrgharidus koolieelse lasteasutuse õpetaja mitmekeelses keskkonnas
Natalja Gerstman Kõrgharidus rahuvsvaheline ärijuhtimine
Merle Kaegas Keskharidus  
Tatjana Peterson Kõrgharidus ajakirjandus
Keili Rosar Kutsekeskharidus  
Anu Tammus Kutsekeskharidus kodumajandus kokandus
Svetlana Padda Keskharidus  
Marjet Metskaev Keskharidus  
Marju Virve Kõrgharidus põllumajanduse raamatupidamine ja analüüs
Aliis Peri Kutsekeskharidus kaubandusökonoomika
Birgit Bamberg Õpib õigusteadus
Külli Nigulist Keskharidus raamatupidamise assistent
Egle Nigulist Õpib õigusteadus
Haldusosakond
Nimi Haridus Eriala
Marve Varmo Kõrgharidus riigiteadused
Daisy Kroon Kutsekeskharidus raamatupidaja assistent
Hannes Tiinas Keskharidus laeva remondilukksepp
Larissa Kozlova Keskharidus tehnik-mehhaanik
Lehte Männik Kesk ja kõrgh vahep rõivaste konstrueerimine ja modelleerimine
Leino Luik Keskharidus  
Meelis Parkman Keskharidus  
Sergei Pastuškov Keskharidus mootor- ja diiselvedurite remondilukksepp
Udo Tasuja Keskharidus treial
Urmas Alljärv Keskharidus metallitreial
Verner Kurikka Keskharidus  
Gennadi Novosjolov Kesk ja kõrgh vahep juriidiline eriala
Veera Žvakina Kutsekeskharidus tehnik-ehitaja
Eda Aare Kõrgharidus mehhaanikainsener
Elve Lulla Keskharidus masinalladuja
Õigusteenistus
Nimi Haridus Eriala
Katrin Lell Kõrgharidus õigusteadus
Jekaterina Pavlenko Kõrgharidus õigusteadus
Olga Dmitrijeva Kõrgharidus õigusteadus
Silva Kark Kõrgharidus õigusteadus
Ulvi Anissimova Kõrgharidus õigusteadus
Valentina Rauzina Kõrgharidus õigusteadus
Siim Avikainen Kõrgharidus õigusteadus
Anna Galaktionova Kõrgharidus õigusteadus
Ivika Zvonova Kõrgharidus õigusteadus
Johanna Valem Kõrgharidus õigusteadus
Jelena Golovenko Kõrgharidus õigusteadus
Margit Kors Kõrgharidus õigusteadus
Kadri Saukas Õpib Õigusteadus
Kristel Aademets Kõrgharidus majandusõigus
Laila Üleoja Kõrgharidus õigusteadus
Maksim Lütter Kõrgharidus õigusteadus
Õnnela Bamberg Kõrgharidus majandusõigus
Sirle Koljat Kõrgharidus sotsiaaltöö
Airika Pilv Kõrgharidus õigusteadus
Heli Laidro Kõrgharidus õigusteadus
Roman Ippolitov Kõrgharidus õigusteadus
Kertti Lehtmets Kõrgharidus õigusteadus
Jane Järveots Kõrgharidus õigusteadus
Kätlin Koidumäe Kõrgharidus õigusteadus
Berith Laurimaa Kõrgharidus õigusteadus
Tiivi Salvan Kõrgharidus õigusteadus
Mari-Liis Mererand Kõrgharidus õigusteadus