Kontaktandmed

Jaga
PrintPDF Jaga

Tartu Halduskohtu registreerimisnumber: 74001957, menetlusväline e-post: tartuhk.info@kohus.ee
Kohtumajade kontaktid:

Tartu Halduskohus
Nimi Ametinimetus Telefon E-post Info
Kalevi 1, Tartu, 51010   (372) 750 0580   faks:(372) 750 0581
Sirje Kaljumäe Kohtunik/kohtu esimees   sirje.kaljumae@kohus.ee Kohtu esimehe abi Vilve Raud 750 0584
Tiina Ereb Kohtudirektor   tiina.ereb@kohus.ee  
Tartu kohtumaja
Nimi Ametinimetus Telefon E-post Info
Kalevi 1, Tartu, 51010   (372) 750 0580 tartuhk.info@kohus.ee faks:(372) 750 0581
Vilve Raud Kohtu esimehe abi 750 0584 vilve.raud@kohus.ee  
Kohtunikud
Nimi Ametinimetus Telefon E-post Info
Kalevi 1, Tartu, 51010        
Sirje Kaljumäe Kohtunik/kohtu esimees   sirje.kaljumae@kohus.ee Kohtu esimehe abi Vilve Raud 750 0584
Kadri Palm Kohtunik   kadri.palm@kohus.ee kohtuistungi sekretär Terje Kert 750 0597
Mare Priks Kohtunik   mare.priks@kohus.ee kohtuistungi sekretär Lii Miina 750 0592
Roby Koik Kohtunik   roby.koik@kohus.ee kohtuistungi sekretär Ülle Volmer 750 0528
Juhan Siider Kohtunik   juhan.siider@kohus.ee kohtuistungi sekretär Lii Miina 750 0592
Karin Jõks Kohtunik   karin.joks@kohus.ee Kohtuistungi sekretär Marju Pärtel telefon 7500596
Õigusteenistus
Nimi Ametinimetus Telefon E-post Info
Kalevi 1, Tartu, 51010        
Eini Rõss-Konsen Õigusteenistuse juht/kohtujurist 750 0591 eini.ross-konsen@kohus.ee  
  Õigusteenistuse juht/vanemkohtujurist     teenistussuhe peatunud
  Kohtujurist     teenistussuhe peatunud
Karen Männiste Kohtujurist 750 0595 Karen.Manniste@kohus.ee  
Gethe Rudissaar Kohtujurist 750 0610 gethe.rudissaar@kohus.ee  
Karmen Rajandu Kohtujurist 750 0582 karmen.rajandu@kohus.ee  
Liina Lulla Kohtujurist 750 0583 liina.lulla@kohus.ee  
Ingrid Karlep Kohtujurist 750 0694 ingrid.karlep@kohus.ee  
Annely Kaasik Kohtujurist 750 0583 annely.kaasik@kohus.ee  
Külli Vallimäe-Tuberg Kohtujurist 750 0582 kylli.vallimae-tuberg@kohus.ee  
Ülle Volmer Kohtuistungi vanemsekretär 750 0528 ylle.volmer@kohus.ee  
Lii Miina Kohtuistungi sekretär 750 0592 lii.miina@kohus.ee  
Marju Pärtel Kohtuistungi sekretär 750 0596 marju.partel@kohus.ee  
Terje Kert Kohtuistungi sekretär 750 0597 terje.kert@kohus.ee  
Teenistussuhe peatatud Kohtujurist      
Kantselei
Nimi Ametinimetus Telefon E-post Info
Kalevi 1, Tartu, 51010   (372) 750 0580 trthktartu.menetlus@kohus.ee faks:(372) 750 0581
Marika Maask Kantselei juhataja 750 0624 marika.maask@kohus.ee  
Jaanika Teemus Referent 7500 558 jaanika.teemus@kohus.ee  
Maigi Lubi Referent 750 0580 maigi.lubi@kohus.ee  
Jõhvi kohtumaja
Nimi Ametinimetus Telefon E-post Info
Kooli 2A, Jõhvi, 41532   (372) 663 8382   faks:(372) 663 8383
Kohtunikud
Nimi Ametinimetus Telefon E-post Info
Kooli 2A, Jõhvi, 41532   663 8382   faks:663 8383
Ülle Polluks Kohtunik   ylle.polluks@kohus.ee kohtuistungi sekretär Heli Meier 663 8390
Reelika Kitsing Kohtunik 663 8392 reelika.kitsing@kohus.ee kohtuistungi sekretär Käthlin Uustal 6638391
Maria Lõbus Kohtunik 663 8309 maria.lobus@kohus.ee kohtuistungi sekretärid Käthlin Uustal 6638391 / Heli Meier 6638390
Õigusteenistus
Nimi Ametinimetus Telefon E-post Info
Kooli 2A, Jõhvi, 41532   (372)663 8382   faks:(372)663 8383
Margit Ahu Kohtujurist 663 8386 margit.ahu@kohus.ee  
Dmitri Skatško Kohtujurist 663 8385 dmitri.skatsko@kohus.ee  
Käthlin Uustal Kohtuistungi sekretär 663 8391 kathlin.uustal@kohus.ee  
Heli Meier Kohtuistungi sekretär 663 8390 heli.meier@kohus.ee  
Kantselei
Nimi Ametinimetus Telefon E-post Info
Kooli 2A, Jõhvi, 41532   (372) 663 8382 trthkjohvi.menetlus@kohus.ee faks:(372) 663 8383
Leonora Nõmmik Tõlk 663 8361 leonora.nommik@kohus.ee  
Merike Mägi Referent 663 8382 merike.magi@kohus.ee