Kontaktandmed

Jaga
PrintPDF Jaga

Pärnu Maakohtu registreerimisnumber: 74001883, menetlusväline e-post: parnumk.info@kohus.ee
Kohtumajade ja osakondade kontaktid:

Pärnu Maakohus
Nimi Ametinimetus Telefon E-post Info
Kuninga 22, Pärnu, 80099   447 9500   faks: 447 9590
Toomas Talviste  Kohtunik - kohtu esimees   toomas.talviste@kohus.ee Istungisekretär Erika Selter 447 9500
Jaanika Lusti Kohtu esimehe abi/pressiesindaja 447 9507 jaanika.lusti@kohus.ee mobiiltelefon 534 888 90
Elo Kirsipuu Analüütik 447 9500 Elo.Kirsipuu@kohus.ee  
 
Haldusteenistus
Nimi Ametinimetus Telefon E-post Info
Elari Udam Kohtudirektor   Elari.Udam@kohus.ee  
Tiia Kuslap Finantsjuht 472 0002 tiia.kuslap@kohus.ee  
Avo Roosvalt Haldusjuht 447 9559 avo.roosvalt@kohus.ee  
Külli Bräutigam Personalijuht 447 9550 kylli.brautigam@kohus.ee  
 
Pärnu kohtumaja
Nimi Ametinimetus Telefon E-post Info
Kuninga 22, Pärnu, 80099   447 9500 parnumk.info@kohus.ee faks:447 9590
 
Kohtunikud
Nimi Ametinimetus Telefon E-post Info
Kuninga 22, Pärnu, 80099        
Toomas Talviste Kohtunik - kohtu esimees   toomas.talviste@kohus.ee Istungisekretär Erika Selter 447 9500
Heli Käpp Kohtunik   heli.kapp@kohus.ee Istungisekretär Elin Vaidre-Oja 447 9500
Rubo Kikerpill  Kohtunik   rubo.kikerpill@kohus.ee Istungisekretär Anneli Kaljula 447 9500
Anu Tammeniit Kohtunik   anu.tammeniit@kohus.ee Istungisekretär - Kristi Haab 447 9500
Indrek Nummert Kohtunik   indrek.nummert@kohus.ee Istungisekretär Marie-Liis Orav 447 9500
Ivika Sillaots Kohtunik   ivika.sillaots@kohus.ee Istungisekretär Marika Pull 447 9500
Anu Talu Kohtunik   anu.talu@kohus.ee Istungisekretär Krista Kruusa 447 9500
Tambet Grauberg Kohtunik   tambet.grauberg@kohus.ee Istungisekretär Kati Poolma 447 9500
Leanika Tamm Kohtunik   leanika.tamm@kohus.ee Istungisekretär Ave Selter 447 9500
Siiri Malmberg Kohtunik   siiri.malmberg@kohus.ee Istungisekretär Silja Aaslaid 447 9500
Kadri Mälberg Kohtunik   kadri.malberg@kohus.ee Istungisekretär Kristi Puuram 447 9500
 
Õigusteenistus
Nimi Ametinimetus Telefon E-post Info
Kuninga 22, Pärnu, 80099        
Terje Vahemäe õigusteenistuse juht/kohtujurist 447 9500 terje.vahemae@kohus.ee  
Külli Pilv Kohtujurist 447 9500 kylli.pilv@kohus.ee  
Ave Roosvalt Kohtujurist 447 9500 ave.roosvalt@kohus.ee  
Silver Paur Kohtujurist 447 9500 silver.paur@kohus.ee  
Merje Turjakas Kohtujurist 447 9500 merje.turjakas@kohus.ee  
Egert Übner Kohtujurist 447 9500 egert.ybner@kohus.ee  
Keith Tammela Kohtujurist 447 9500 keith.tammela@kohus.ee  
Liisi Kisler Kohtujurist 447 9500 liisi.kisler@kohus.ee  
Sirli Urvet Kohtujurist 447 9500 sirli.urvet@kohus.ee  
Jaanika Juurik Kohtujurist 447 9500 jaanika.juurik@kohus.ee  
Marika Pull Kohtuistungi vanemsekretär 447 9500 marika.pull@kohus.ee  
Kristi Haab Kohtuistungi sekretär 447 9500 kristi.haab@kohus.ee  
Jaanika Lusti Kohtu esimehe abi 447 9500 jaanika.lusti@kohus.ee  
Anneli Kaljula Kohtuistungi sekretär 447 9500 anneli.kaljula@kohus.ee  
Ave Selter Kohtuistungi sekretär 447 9500 ave.selter@kohus.ee  
Krista Kruusa Kohtuistungi sekretär 447 9500 krista.kruusa@kohus.ee  
Erika Selter Kohtuistungi sekretär 447 9500 erika.selter@kohus.ee  
Elin Vaidre-Oja Kohtuistungi sekretär 447 9500 elin.vaidre-oja@kohus.ee  
Kati Poolma Kohtuistungi sekretär 447 9500 kati.poolma@kohus.ee  
Marie-Liis Orav Kohtuistungi sekretär 447 9500 marie-liis.orav@kohus.ee  
Kristi Puuram Kohtuistungi sekretär 447 9500 kristi.puuram@kohus.ee  
Merje Raudla Referent 447 9569 merje.raudla@kohus.ee  
 
Kantselei
Nimi Ametinimetus Telefon E-post Info
Kuninga 22, Pärnu, 80099   447 9500 pmkparnu.menetlus@kohus.ee faks:447 9590
Irja Koikson Üldkantselei juhataja 447 9530 irja.koikson@kohus.ee  
Liina Kütt Referent 447 9500 liina.kytt@kohus.ee  
Eve Einland-Ots Vanemtõlk 447 9500 eve.einland@kohus.ee  
Helja Orav Vanemarhivaar 447 9500 helja.orav@kohus.ee  
Eda Loit Arhivaar 447 9500 eda.loit@kohus.ee  
Külli Kuusemaa Referent 447 9500 Kylli.Kuusemaa@kohus.ee  
Monika Järve Referent 447 9500 monika.jarve@just.ee  
Sirje Hiiemäe Referent 447 9500 sirje.hiiemae@kohus.ee  
Janika Aadusoo Referent 447 9500 janika.aadusoo@kohus.ee  
Eget Kitsing Referent 447 9500 eget.kitsing@kohus.ee  
 
Haldusteenistus
Nimi Ametinimetus Telefon E-post Info
Kuninga 22, Pärnu, 80099        
Tõnu Tambu Kohtukordnik 447 9585 tonu.tambu@kohus.ee  
Vladimir Kaalep Kohtukordnik 447 9585 vladimir.kaalep@kohus.ee  
Jaan Allik Kohtukordnik 447 9555 jaan.allik@kohus.ee  
Aleksandr Grak Kohtukordnik 447 9555 aleksandr.grak@kohus.ee  
 
Haapsalu kohtumaja Haapsalu
Nimi Ametinimetus Telefon E-post Info
Sadama 21, Haapsalu, 90502   447 9500 parnumk.info@kohus.ee faks:472 0001
 
Kohtunikud
Nimi Ametinimetus Telefon E-post Info
Sadama 21, Haapsalu, 90502        
Piia Jaaksoo Kohtunik - kohtumaja juht   piia.jaaksoo@kohus.ee Istungisekretär Gerda Raidla 447 9500
Ruth Sild Kohtunik   ruth.sild@kohus.ee Istungisekretär Kerli Korp 447 9500
Eve Grass Kohtunik   eve.grass@kohus.ee Istungisekretär Silja Aaslaid 447 9500
 
Õigusteenistus
Nimi Ametinimetus Telefon E-post Info
Sadama 21, Haapsalu, 90502        
Aliis Pihkva Kohtujurist 447 9500 aliis.pihkva@kohus.ee  
Merit Jõgi Kohtujurist 447 9500 merit.jogi@kohus.ee  
Kerli Korp Kohtuistungi sekretär 447 9500 kerli.korp@kohus.ee  
Gerda Raidla Kohtuistungi sekretär 447 9500 gerda.raidla@kohus.ee  
Silja Aaslaid Kohtuistungi sekretär 447 9500 silja.aaslaid@kohus.ee  
Kärt Rand Kohtujurist 447 9500 kart.rand@kohus.ee  
 
Kantselei
Nimi Ametinimetus Telefon E-post Info
Sadama 21, Haapsalu, 90502   447 9500 pmkhaapsalu.menetlus@kohus.ee faks:472 0001
Anu Seppel Kantselei juhataja 447 9500 anu.seppel@kohus.ee  
Eve Koplimaa Referent 447 9500 eve.koplimaa@kohus.ee  
 
Haldusteenistus
Nimi Ametinimetus Telefon E-post Info
Sadama 21, Haapsalu, 90502        
Tiit Jugapuu Kohtukordnik 472 0019 tiit.jugapuu@kohus.ee  
Sulev Siht Kohtukordnik 472 0019 sulev.siht@kohus.ee  
 
Haapsalu kohtumaja Kärdla
Nimi Ametinimetus Telefon E-post Info
Põllu 17, Kärdla, 92414   447 9500 parnumk.info@kohus.ee faks:463 2095
 
Kantselei
Nimi Ametinimetus Telefon E-post Info
Jaana Liiv Referent 447 9500 jaana.liiv@kohus.ee  
 
Kuressaare kohtumaja
Nimi Ametinimetus Telefon E-post Info
Lossi 2, Kuressaare, 93816   447 9500 parnumk.info@kohus.ee faks:452 1674
 
Kohtunikud
Nimi Ametinimetus Telefon E-post Info
Lossi 2, Kuressaare, 93816        
Reena Undrest Kohtunik - kohtumaja juht   reena.undrest@kohus.ee kohtuistungi sekretär Kristiina Kald 447 9500
Rajar Miller Kohtunik   rajar.miller@kohus.ee Istungisekretär Liina Lõhmus 4479500
 
Õigusteenistus
Nimi Ametinimetus Telefon E-post Info
Lossi 2, Kuressaare, 93816        
Aalo Kukk Vanemkohtujurist 447 9500 aalo.kukk@kohus.ee  
Triin Siimpoeg Vanemkohtujurist 447 9500 triin.siimpoeg@kohus.ee  
Liina Lõhmus Kohtuistungi sekretär 447 9500 liina.lohmus@kohus.ee  
Kristiina Kald Kohtuistungi sekretär 447 9500 Kristiina.kald@kohus.ee  
 
Kantselei
Nimi Ametinimetus Telefon E-post Info
Lossi 2, Kuressaare, 93816   447 9500 pmkkuressaare.menetlus@kohus.ee faks:452 1674
Elle Kuusksalu Kantselei juhataja 447 9500 elle.kuusksalu@kohus.ee  
Kristi Võhma Referent 447 9500 kristi.vohma@kohus.ee  
 
Haldusteenistus
Nimi Ametinimetus Telefon E-post Info
Lossi 2, Kuressaare, 93816        
Toomas Hansen Kohtukordnik 452 2642 toomas.hansen@kohus.ee  
Kaljo Rahu Kohtukordnik 452 2642 kaljo.rahu@kohus.ee  
 
Paide kohtumaja
Nimi Ametinimetus Telefon E-post Info
Tallinna 18, Paide, 72711   447 9500 parnumk.info@kohus.ee faks:384 8701
 
Kohtunikud
Nimi Ametinimetus Telefon E-post Info
Tallinna 18, Paide, 72711        
Ingrid Niinemägi Kohtunik - kohtumaja juht   ingrid.niinemagi@kohus.ee Istungisekretär Marju Jürisaar - 447 9500
Sirje Lahesoo Kohtunik   sirje.lahesoo@kohus.ee Istungisekretär Kai Niidumaa - 447 9500
 
Õigusteenistus
Nimi Ametinimetus Telefon E-post Info
Tallinna 18, Paide, 72711        
Kaja Aljama Kohtujurist 447 9500 kaja.aljama@kohus.ee  
  Kohtujurist 447 9500    
Kai Niidumaa Kohtuistungi sekretär 447 9500 kai.niidumaa@kohus.ee  
Marju Jürisaar Kohtuistungi sekretär 447 9500 marju.jyrisaar@kohus.ee  
 
Kantselei
Nimi Ametinimetus Telefon E-post Info
Tallinna 18, Paide, 72711   447 9500 pmkpaide.menetlus@kohus.ee faks:384 8701
Hille Oinak Kantselei juhataja 447 9500 hille.oinak@kohus.ee  
Elen Vilpuu Referent 447 9500 elen.vilpuu@kohus.ee  
Milvi Grimpel Referent 447 9500 milvi.grimpel@kohus.ee  
 
Haldusteenistus
Nimi Ametinimetus Telefon E-post Info
Tallinna 18, Paide, 72711        
Enn Pärna Kohtukordnik 384 8715 enn.parna@kohus.ee  
Nikolai Harin Kohtukordnik 384 8715 nikolai.harin@kohus.ee  
 
Rapla kohtumaja
Nimi Ametinimetus Telefon E-post Info
Sauna 5, Rapla, 79513,   447 9500 parnumk.info@kohus.ee faks:489 0631
 
Kohtunikud
Nimi Ametinimetus Telefon E-post Info
Sauna 5, Rapla, 79513        
Endla Ülviste Kohtunik-kohtumaja juht   endla.ylviste@kohus.ee Istungisekretär Aivi Meister 447 9500
Lea Pavelson Kohtunik   lea.pavelson@kohus.ee Istungisekretär Meeli Riismaa 447 9500
Agle Elmik Kohtunik   agle.elmik@kohus.ee Istungisekretär Elen Rasmussen 447 9500
 
Õigusteenistus
Nimi Ametinimetus Telefon E-post Info
Sauna 5, Rapla, 79513        
Maiu Ruus Vanemkohtujurist 447 9500 maiu.ruus@kohus.ee  
Elen Rasmussen Kohtuistungi sekretär 447 9500 elen.rasmussen@kohus.ee  
Aivi Meister Kohtuistungi sekretär 447 9500 aivi.meister@kohus.ee  
Meeli Riismaa Kohtuistungi sekretär 447 9500 meeli.riismaa@kohus.ee  
Robert Saareke Kohtujurist 447 9500 robert.saareke@kohus.ee  
Addis Tammiku Kohtujurist 447 9500 addis.tammiku@kohus.ee  
 
Kantselei
Nimi Ametinimetus Telefon E-post Info
Sauna 5, Rapla, 79513,   447 9500 pmkrapla.menetlus@kohus.ee faks:489 0631
Reeli Kartau Kantselei juhataja 447 9500 reeli.kartau@kohus.ee  
Erika Pärtel Referent 447 9500 erika.partel@kohus.ee  
Ülle Rüütalu Referent 447 9500 ylle.ryytalu@kohus.ee  
 
Haldusteenistus
Nimi Ametinimetus Telefon E-post Info
Sauna 5, Rapla, 79513        
Ruttar Roht Kohtukordnik 489 0646 ruttar.roht@kohus.ee   
Tiit Saar Kohtukordnik 489 0646 tiit.saar@kohus.ee   
 
Maksekäsuosakond
Nimi Ametinimetus Telefon E-post Info
Sadama 21, Haapsalu, 90502   472 0030 maksekask@kohus.ee faks:472 0027
Heli Sirelbu Kohtunikuabi - juhataja   heli.sirelbu@kohus.ee  
Küllike Lunev Kohtunikuabi   Kyllike.Lunev@kohus.ee  
Pille Tang Kohtunikuabi   pille.tang@kohus.ee  
Relika Sarapuu Kohtunikuabi   relika.sarapuu@kohus.ee  
Reelika Kaasik Referent 472 0031 reelika.kaasik@kohus.ee  
Heli Nöör Referent 472 0033 heli.noor@kohus.ee  
Tatjana Šikirjavaja Referent 472 0037 Tatjana.Sikirjavaja@kohus.ee  
Tiia Viliko Referent 472 0012 tiia.viliko@kohus.ee  
Jane Madi Referent 472 0023 Jane.Madi@kohus.ee  
Tiina Kersa Referent 472 0030 tiina.kersa@kohus.ee  
Kaja Maar Referent 472 0008 Kaja.Maar@kohus.ee  
Tiina Läänerand Referent 472 0035 tiina.laanerand@kohus.ee  
Tiina Põld Referent 472 0009 Tiina.Pold@kohus.ee  
Pille Püss Referent 472 0024 pille.pyss@kohus.ee  
Viktoria Vasjuk Referent 472 0026 viktoria.vasjuk@kohus.ee  
Leini Remmal Referent 472 0034 Leini.Remmal@kohus.ee  
Aiki Linroos Vanemreferent 472 0016 Aiki.Linroos@kohus.ee  
Anne-Ly Mettis Referent 472 0049 Anne-Ly.Mettis@kohus.ee  
Virge Jeeberg Referent 472 0028 virge.jeeberg@kohus.ee  
Annika Jugapuu Referent 472 0036 Annika.Jugapuu@kohus.ee  
Helena Bergmann Referent 472 0044 helena.bergmann@kohus.ee  
Carmen Oorn Referent 472 0023 Carmen.Oorn@kohus.ee  
Darja Arsenjeva Referent 472 0048 darja.arsenjeva@kohus.ee  
Rena Simulask Referent 472 0041 rena.simulask@kohus.ee  
Riin Jugapuu Referent 472 0044 riin.jugapuu@kohus.ee  
Edvi Peenoja Referent 472 0047 edvi.peenoja@kohus.ee  
Piret Serbin Referent 472 0029 piret.serbin@kohus.ee  
Kairi Eindorf Referent 472 0025 kairi.eindorf@kohus.ee  
Katrina Kivi Referent 472 0034 katrina.kivi@kohus.ee  
Terje Kase Referent 472 0009 terje.kase@kohus.ee  
Kaisa Kruusmaa Referent 472 0016 kaisa.kruusmaa@kohus.ee  
Reena Sooba Referent 472 0007 reena.sooba@kohus.ee  
Erna-Mare Saar Referent 5880 3822 erna-mare.saar@kohus.ee  
Kertu Kroon Referent 472 0023 kertu.kroon@kohus.ee  
Gerlin Kuuskman Referent 472 0009 gerlin.kuuskman@kohus.ee  
Veronika Hest Referent 472 0037 veronika.hest@kohus.ee  
Annika Jaanimägi Referent   annika.jaanimagi@kohus.ee  
Merle Kanarbik Referent   merle.kanarbik@kohus.ee