Kontaktandmed

Jaga
PrintPDF Jaga

Tartu Ringkonnakohtu registreerimisnumber: 74001972, menetlusväline e-post: tarturk.info@kohus.ee

Tartu Ringkonnakohus
Nimi Ametinimetus Telefon E-post Info
Kalevi 1, Tartu, 51010   (372) 750 0702, 750 0703 tarturk.info@kohus.ee; tarturk.menetlus@kohus.ee faks:(372) 750 0701
Tiina Pappel Kohtunik/kohtu esimees   tiina.pappel@kohus.ee  
Mailika Ilisson Kohtu esimehe abi 750 0719 mailika.ilisson@kohus.ee  
Tiina Ereb Kohtudirektor   tiina.ereb@kohus.ee  
Kadi Metsla kohtudirektori abi     Teenistussuhe peatatud
Annett Kreitsman Pressinõunik 750 0656, 521 34 80 annett.kreitsman@kohus.ee 521 34 80
Ingrid Ulst Analüütik 750 0768 ingrid.ulst@kohus.ee  
Kriminaalkolleegium
Nimi Ametinimetus E-post Info
Tiit Lõhmus Kohtunik/kriminaalkolleegiumi esimees tiit.lohmus@kohus.ee kriminaalkolleegiumi sekretär Liina Tulit-Kuum 750 0718
Aarne Sarjas Kohtunik aarne.sarjas@kohus.ee kriminaalkolleegiumi sekretär Liina Tulit-Kuum 750 0718
Ingeri Tamm Kohtunik ingeri.tamm@kohus.ee kriminaalkolleegiumi sekretär Liina Tulit-Kuum 750 0718
Maarika Kuusk Kohtunik maarika.kuusk@kohus.ee kriminaalkolleegiumi sekretär Liina Tulit-Kuum 750 0718
Erkki Hirsnik Kohtunik erkki.hirsnik@kohus.ee kriminaalkolleegiumi sekretär Liina Tulit-Kuum 750 0718
Tsiviilkolleegium
Nimi Ametinimetus E-post Info
Triin Uusen-Nacke Kohtunik/tsiviilkolleegiumi esimees triin.uusen-nacke@kohus.ee tsiviilkolleegiumi sekretär Margit Mägi 750 0726
Andra Pärsimägi Kohtunik andra.parsimagi@kohus.ee tsiviilkolleegiumi sekretär Margit Mägi 750 0726
Üllar Roostoja Kohtunik yllar.roostoja@kohus.ee tsiviilkolleegiumi sekretär Margit Mägi 750 0726
Viivi Tomson Kohtunik viivi.tomson@kohus.ee tsiviilkolleegiumi sekretär Margit Mägi 750 0726
Indrek Parrest Kohtunik indrek.parrest@kohus.ee tsiviilkolleegiumi sekretär Margit Mägi 750 0726
Kersti Kerstna-Vaks Kohtunik kersti.kerstna-vaks@kohus.ee  tsiviilkolleegiumi sekretär Margit Mägi 750 0726
Halduskolleegium
Nimi Ametinimetus E-post Info
Tanel Saar Kohtunik/halduskolleegiumi esimees tanel.saar@kohus.ee halduskolleegiumi sekretär Edith-Helian Thomson 750 0519
Madis Ernits Kohtunik madis.ernits@kohus.ee halduskolleegiumi sekretär Edith-Helian Thomson 750 0519
Maili Lokk Kohtunik maili.lokk@kohus.ee halduskolleegiumi sekretär Edith-Helian Thomson 750 0519
Einar Vene Kohtunik einar.vene@kohus.ee halduskolleegiumi sekretär Edith-Helian Thomson 750 0519
Õigusteenistus
Nimi Ametinimetus Telefon E-post Info
Kalevi 1, Tartu, 51010     tarturk.info@kohus.ee faks:(372) 750 0701
Nele Teelahk Õigusteenistuse juht / kohtujurist 750 0702 nele.teelahk@kohus.ee  
Mariliis Timmermann Õigusteenistuse juht / vanemkohtujurist     Teenistussuhe peatatud
Anu Maala Kohtujurist 750 0702 anu.maala@kohus.ee  
Mare Ülenurm Kohtujurist 750 0704 mare.ylenurm@kohus.ee  
Signe Laanemäe Kohtujurist 750 0703 signe.laanemae@kohus.ee  
Triinu Niilisk Kohtujurist     Teenistussuhe peatatud
Kaidi Pürn Kohtujurist 750 0704 kaidi.pyrn@kohus.ee  
Ave Traksmaa Kohtujurist 750 0703 ave.traksmaa@kohus.ee  
Kadi Kulpson Kohtujurist 750 0703 kadi.kulpson@kohus.ee  
Evelin Ets Kohtujurist 750 0703 evelin.ets@kohus.ee  
Andres Põder Kohtujurist 750 0702 andres.poder@kohus.ee  
Anastassia Stalmeister Kohtujurist 750 0702 anastassia.stalmeister@kohus.ee  
Eve Rohtmets Kohtujurist 750 0704 eve.rohtmets@kohus.ee  
Sandra Kallas Kohtujurist 750 0703 sandra.kallas@kohus.ee  
Mari Schihalejev Kohtujurist 750 0702 mari.schihalejev@kohus.ee  
Kaire Kliimask Kohtujurist 750 0704 kaire.kliimask@kohus.ee  
Kadi Länik Kohtujurist 750 0703   Teenistussuhe peatatud
Merili Ratasepp Kohtujurist 750 0702 merili.ratasepp@kohus.ee   
Angela Arbus Kohtujurist 750 0617 angela.arbus@kohus.ee  
Kantselei
Nimi Ametinimetus Telefon E-post Info
Hille Ernits Kantselei juhataja 750 0523 hille.ernits@kohus.ee  
Maigi Ermel       Teenistussuhe peatatud
Mai Kurul Referent 750 0703 mai.kurul@kohus.ee  
Regiina Laiapea Vanemtõlk 750 0649 Regina.Laiapea@kohus.ee  
Alla Lašmanova Tõlk 750 0653 alla.lasmanova@kohus.ee  
Meeli Antonov Tõlk 750 0769 meeli.antonov@kohus.ee  
Natalia Tselikova Tõlk 750 0650 Natalia.Tselikova@kohus.ee  
Margit Mägi Kohtuistungi vanemsekretär 750 0726 margit.magi@kohus.ee  
Edith-Helian Thomson Kohtuistungi sekretär 750 0519 edith-helian.thomson@kohus.ee  
Liina Tulit-Kuum Kohtuistungi sekretär 750 0718 liina.tulit-kuum@kohus.ee  
Jaanika Anton Referent 750 0704 jaanika.anton@kohus.ee  
Annika Pärn Referent 750 0702 annika.parn@kohus.ee  
Merle Meekler Arhivaar    750 0605 merle.meekler@kohus.ee  
Personaliosakond
Nimi Ametinimetus Telefon E-post Info
Anne Ladva Personalijuht 750 0645 anne.ladva@kohus.ee  
Diana Niinepuu Personalikonsultant 750 0688 diana.niinepuu@kohus.ee  
Haldusosakond
Nimi Ametinimetus Telefon E-post Info
Piret Kask Finantsanalüütik 750 0643 piret.kask@kohus.ee  
Eve Jõgeva Spetsialist 750 0500 eve.jogeva@kohus.ee  
Jaanus Miller Haldusjuht 750 0552 jaanus.miller@kohus.ee  
Ain Peets Kohtukordnik 750 0555 ain.peets@kohus.ee  
Jaan Näpping Kohtukordnik 750 0555 jaan.napping@kohus.ee  
Raivo Rahusoo Kohtukordnik 750 0555 raivo.rahusoo@kohus.ee  
Keith Štšeglov Kohtukordnik 750 0555 keith.stseglov@kohus.ee