Tartu kohtud kuulutavad välja praktikakonkursi

Jaga
PrintPDF Jaga

Tartu Halduskohus, Tartu Maakohus ja Tartu Ringkonnakohus kuulutavad välja ühise praktikakonkursi õigusteaduse üliõpilastele.

Praktika eesmärk on tutvustada ja propageerida tulevastele juristidele tööd esimese ja teise astme kohtutes. Praktika käigus tutvustame Tartu kohtumaja ning seal paiknevate kohtute ja nende allüksuste tööd. Samuti kaasame praktikandid võimalusel praktikaperioodil toimuvatele sisekoolitustele, seminaridele ja ühisüritustele.
Igale praktikandile määrame juhendaja ja võimaldame praktikaülesannete täitmiseks kaasaegsed töötingimused.

Lisaks Tartu kohtumajas töötavale kohtutele saab praktikale kandideerida ka Tartu Maakohtu Jõgeva ja Valga kohtumajadesse.
Ühe praktika jooksul on võimalus tutvuda mitme erineva kohtu tööga.

Praktikale ootame kandideerima õigusteaduse eriala bakalaureuseõppe 3. aasta ja magistriõppe üliõpilasi ning bakalaureuse- ja magistriõppe lõpetanuid, kes soovivad tutvuda kohute tööga ning kelle ambitsiooniks on pärast hariduse omandamist alustada karjääri kohtusüsteemis või lihtsalt kinnistada õpitud teoreetilisi teadmisi läbi praktika.

Praktika toimub 15. märtsist kuni 30. aprillini 2017.
Kandideerimiseks palume esitada:
• vormikohane praktikataotlus, mille leiab siit
• motivatsioonikiri,
• CV,
• väljavõte õpingutulemustest.

Kandideerimisdokumente ootame märgusõnaga „praktika“ hiljemalt 23. veebruariks 2017 e-postile tarturk.konkurss@kohus.ee.
Tule, kasuta võimalust tutvuda oma tulevase tööga ja loo uusi sidemeid professionaalidega.