Kohtute pressitöötajate kontaktandmed

Jaga
PrintPDF Jaga

Kohtute kommunikatsiooni üldine meiliaadress on meedia@kohus.ee

Kristi Kirsberg, kohtute kommunikatsiooni juht
kristi.kirsberg@riigikohus.ee, tel 528 6684

Pressiesindajad:
Annett Kreitsman (Tartu Maakohus, Tartu Halduskohus ja Tartu Ringkonnakohus)
annett.kreitsman@kohus.ee, 750 0656, 521 34 80

Viivika Siplane (Harju Maakohus)
viivika.siplane@kohus.ee, 620 0192, 5816 8806

Anneli Vilu (Tallinna Halduskohus, Tallinna Ringkonnakohus)
anneli.vilu@kohus.ee, 628 2731, 5346 5095

Maili Õunaaed (Viru Maakohus)
maili.ounaaed@kohus.ee, 359 9820, 5302 1896

Jaanika Lusti (Pärnu Maakohus)
jaanika.lusti@kohus.ee, 447 9520, 5348 8890


Riigikohtu kommunikatsiooniosakond
Susann Kivi, pressiesindaja
susann.kivi@riigikohus.ee, 5333 9846