Kontaktandmed

Jaga
PrintPDF Jaga

Viru Maakohtu registreerimisnumber: 74001736, menetlusväline e-post: virumk.info@kohus.ee
Kohtumajade ja osakondade kontaktid:

Viru Maakohus
Nimi Ametinimetus Telefon E-post Info
Astrid Asi Kohtu esimees/kohtunik   astrid.asi@kohus.ee Kohtuistungisekretär/kohtu esimehe abi Jelena Muttonen,telefon 359 9820
Virve Altuhova Kohtudirektor 663 8311 virve.altuhova@kohus.ee  
Narva kohtumaja
Nimi Ametinimetus Telefon E-post Info
      vmknarva.menetlus@kohus.ee  
         
Astrid Asi Kohtu esimees/kohtunik   astrid.asi@kohus.ee

Kohtuistungisekretär Jelena Muttonen, telefon 359 9820

Vastuvõtt Narva kohtumajas:
iga kuu esimene kolmapäev 16.00-17.00, eelregistreerimisega telefonil 359 9820

Innokenti Menšikov Kohtunik   innokenti.mensikov@kohus.ee Kohtuistungisekretär Marju Palm, telefon 359 9806
Aarne Lõhmus Kohtunik   aarne.lohmus@kohus.ee Kohtuistungisekretär Jelena Šilina, telefon 359 9855
Galina Jasnjuk Kohtunik   galina.jasnjuk@kohus.ee Kohtuistungisekretär Ilona Berezina,telefon 359 9808
Mari-Liis Avikson Kohtunik   mari-liis.avikson@kohus.ee Kohtuistungisekretär Ljubov Allikmäe, telefon 359 9818
Pille Aver Kohtunik   pille.aver@kohus.ee Kohtuistungisekretär Anna-Olga Luga,telefon 359 9859
Tamara Šabarova Kohtunik   tamara.shabarova@kohus.ee Kohtuistungi vanemsekretär Olga Võlitok,telefon 359 9824
Andres Hallmägi Kohtunik   andres.hallmagi@kohus.ee Kohtuistungisekretär  Veronika Tolli, telefon 359 9816
Angelina Abol Kohtunik   angelina.abol@kohus.ee Kohtuistungi vanemsekretär Jelena Šilina,telefon 359 9855
Merit Bobrõšev Kohtunik   merit.bobrosev@kohus.ee Kohtuistungisekretär  Marjet Metskaev, telefon 359 9802
Jõhvi kohtumaja
Nimi Ametinimetus Telefon E-post Info
      vmkjohvi.menetlus@kohus.ee  
Viljo Junolainen Kohtunik / Jõhvi kohtumaja juht   viljo.junolainen@kohus.ee Kohtuistungisekretär Heidi Übner, telefon 663 8350

Vastuvõtt Jõhvi kohtumajas:
iga kuu esimene kolmapäev 16.00-17.00, eelregistreerimisega telefonil 359 9820
Anne Palmiste Kohtunik   anne.palmiste@kohus.ee Kohtuistungisekretär Jane Väli, telefon 663 8325
Leanika Tamm Kohtunik   leanika.tamm@kohus.ee Kohtuistungisekretär Anu Tammus, telefon 663 8334
Helgi Vinni Kohtunik   helgi.vinni@kohus.ee Kohtuistungisekretär Marje Mõim,telefon 663 8349
Inna Kirsipuu Kohtunik   inna.kirsipuu@kohus.ee Kohtuistungi vanemsekretär Merike Erisalu,telefon 663 8324
Larissa Prokopenko Kohtunik   larissa.prokopenko@kohus.ee Kohtuistungisekretär Ingrid Koddo,telefon 663 8321
Olev Mihkelson Kohtunik   olev.mihkelson@kohus.ee Kohtuistungisekretär Svetlana Padda, telefon 663 8336
Piret Raik Kohtunik   piret.raik@kohus.ee Istungisekretär Eve Rämmal tel 663 8332
Tarmo Tina Kohtunik   tarmo.tina@kohus.ee Kohtuistungisekretär Kairi Üleoja,telefon 663 8331
Deniss Minzatov Kohtunik   deniss.minzatov@kohus.ee Kohtuistungisekretär Piret Juuse, telefon 663 8346
Täitmata ametikoht Kohtunik      
Rakvere kohtumaja
Nimi Ametinimetus Telefon E-post Info
      vmkrakvere.menetlus@kohus.ee  
Tiit Kullerkupp Kohtunik/Rakvere kohtumaja juht   tiit.kullerkupp@kohus.ee Kohtuistungisekretär Merle Kaegas, telefon 325 4118

Vastuvõtt Rakvere kohtumajas:
iga kuu esimene kolmapäev 16.00-17.00, eelregistreerimisega telefonil 359 9820
Kristel Vedro Kohtunik   kristel.vedro@kohus.ee Kohtuistungisekretär Raili Raja,telefon 325 4123
Ifret Mamedguseinov Kohtunik   ifret.mamedguseinov@kohus.ee Kohtuistungisekretär Annely Eesmaa,telefon 325 4119
Maido Roots Kohtunik   maido.roots@kohus.ee Kohtuistungi vanemsekretär Õnnela Seinamets,telefon 325 4121
Marika Leimann Kohtunik   marika.leimann@kohus.ee Kohtuistungisekretär Birgit Bamberg, telefon 325 4122
Anu Ammer Kohtunik   anu.ammer@kohus.ee Kohtuistungisekretär Keili Rosar, telefon 325 4116
Heli Väinaste Kohtunik   heli.vainaste@kohus.ee Kohtuistungisekretär Enjar Malm,telefon 325 4117
Kantselei
Nimi Ametinimetus Telefon E-post Info
      virumk.info@kohus.ee  
Jana Pelepelina Üldkantselei juhataja 359 9845 jana.pelepelina@kohus.ee  
Inna Fjodorova Kantselei juhataja 359 9800 inna.fjodorova@kohus.ee Narva kohtumaja
Monica Siim Kantselei juhataja 325 4102 monica.siim@kohus.ee Rakvere kohtumaja
Ljudmila Gerstman Referent 359 9833 ljudmila.gerstman@kohus.ee  
Liivi Õun Referent 663 8304 liivi.oun@kohus.ee  
Sirje Dzjuba Referent 663 8300 sirje.dzjuba@kohus.ee  
Tatjana Oborina Referent 359 9834 tatjana.oborina@kohus.ee  
Tiina Kippar Referent 663 8304 tiina.kippar@kohus.ee  
Alla Kuzmina Referent 359 9828 alla.kuzmina@kohus.ee  
Marju Virve Referent 325 4101 marju.virve@kohus.ee  
Saale Jans Referent 325 4124 saale.jans@kohus.ee  
Galina Bulavkina Referent 359 9835 galina.bulavkina@kohus.ee  
Lea Herne Referent 325 4114 lea.herne@kohus.ee  
Külli Nigulist Referent 663 8301 kylli.nigulist@kohus.ee  
Natalja Gerstman Referent 359 9858 natalja.gerstman@kohus.ee  
Tatjana Peterson Referent 359 9843 tatjana.peterson@kohus.ee  
Merle Lilleorg Referent 663 8303 merle.lilleorg@kohus.ee  
Piret Landberg Referent 325 4114 piret.landberg@kohus.ee  
Alla Jasnetskaja Vanemarhivaar 359 9803 alla.jasnetskaja@kohus.ee  
Ene Piilman Vanemarhivaar 663 8306 ene.piilman@kohus.ee  
Ülle Kuusik Arhivaar 663 8306 ylle.kuusik@kohus.ee  
Marina Davõdovits Vanemtõlk 663 8345 marina.davodovits@kohus.ee  
Olga Nõmmemees Tõlk 663 8342 olga.nommemees@kohus.ee  
Riina Palmi Tõlk 663 8344 riina.palmi@kohus.ee  
Svetlana Hamaza Tõlk 359 9830 svetlana.hamaza@kohus.ee  
Valentina Michelson-Ipbüker Tõlk 663 8344 valentina.michelson@kohus.ee  
Jelena Laas Tõlk 325 4129 jelena.laas@kohus.ee  
Irina Galnykina Tõlk 359 9832 irina.galnykina@kohus.ee  
Aleksander Minin Tõlk 359 9832 aleksander.minin@kohus.ee  
Merike Erisalu Kohtuistungi vanemsekretär 663 8324 merike.erisalu@kohus.ee  
Jelena Šilina Kohtuistungi vanemsekretär 359 9855 jelena.silina@kohus.ee  
Õnnela Seinamets Kohtuistungi vanemsekretär 325 4121 onnela.seinamets@kohus.ee  
Jelena Muttonen Kohtuistungisekretär 359 9820 jelena.muttonen@kohus.ee  
Keili Rosar Kohtuistungisekretär 325 4116 keili.rosar@kohus.ee  
Eve Rämmal Kohtuistungisekretär 663 8332 eve.rammal@kohus.ee  
Ljubov Allikmäe Kohtuistungisekretär 359 9818 ljubov.allikmae@kohus.ee  
Marje Mõim Kohtuistungisekretär 663 8349 marje.moim@kohus.ee  
Annely Eesmaa Kohtuistungisekretär 325 4119 annely.eesmaa@kohus.ee  
Marju Palm Kohtuistungisekretär 359 9806 marju.palm@kohus.ee  
Enjar Malm Kohtuistungisekretär 325 4117 enjar.malm@kohus.ee  
Heidi Übner Kohtuistungisekretär 663 8350 heidi.ubner@kohus.ee  
Ilona Berezina Kohtuistungisekretär 359 9808 ilona.berezina@kohus.ee  
Piret Juuse Kohtuistungisekretär 663 8346 piret.juuse@kohus.ee  
Ingrid Koddo Kohtuistungisekretär 663 8321 ingrid.koddo@kohus.ee  
Birgit Bamberg Kohtuistungisekretär 325 4122 birgit.bamberg@kohus.ee  
Jane Väli Kohtuistungisekretär 663 8325 jane.vali@kohus.ee  
Raili Raja Kohtuistungisekretär 325 4123 raili.raja@kohus.ee  
Kairi Üleoja Kohtuistungisekretär 663 8331 kairi.uleoja@kohus.ee  
Anna-Olga Luga Kohtuistungisekretär 359 9859 anna-olga.luga@kohus.ee  
Veronika Tolli Kohtuistungisekretär 359 9816 veronika.tolli@kohus.ee  
Olga Võlitok Kohtuistungisekretär 359 9824 olga.volitok@kohus.ee  
Merle Kaegas Kohtuistungisekretär 325 4118 merle.kaegas@kohus.ee  
Anu Tammus Kohtuistungisekretär 663 8334 anu.tammus@kohus.ee  
Svetlana Padda Kohtuistungisekretär 663 8336 svetlana.padda@kohus.ee  
Marjet Metskaev Kohtuistungisekretär 359 9808 marjet.metskaev@kohus.ee  
  Tõlk     Teenistussuhe peatatud
  Kohtuistungisekretär     Teenistussuhe peatatud
Haldusosakond
Nimi Ametinimetus Telefon E-post Info
         
Virve Altuhova Kohtudirektor 663 8311 virve.altuhova@kohus.ee  
Marve Varmo Personalijuht 663 8310 marve.varmo@kohus.ee  
Daisy Kroon Haldusspetsialist 663 8312 daisy.kroon@kohus.ee  
Meelis Parkman Vanemkohtukordnik 663 8308 meelis.parkman@kohus.ee  
Hannes Tiinas Kohtukordnik 325 4130 hannes.tiinas@kohus.ee  
Larissa Kozlova Kohtukordnik 359 9853 larissa.kozlova@kohus.ee  
Lehte Männik Kohtukordnik 325 4130 lehte.mannik@kohus.ee  
Leino Luik Kohtukordnik 663 8308 leino.luik@kohus.ee  
Sergei Pastuškov Kohtukordnik 663 8308 sergei.pastuskov@kohus.ee  
Udo Tasuja Kohtukordnik 359 9847 udo.tasuja@kohus.ee  
Urmas Alljärv Kohtukordnik 663 8308 urmas.alljarv@kohus.ee  
Verner Kurikka Kohtukordnik 663 8308 verner.kurikka@kohus.ee  
  Kohtukordnik      
Gennadi Novosjolov Kohtukordnik 359 9847 gennadi.novosjolov@kohus.ee  
Veera Žvakina Kohtukordnik 359 9847 veera.zvakina@kohus.ee  
Eda Aare Riidehoidja 663 8328 eda.aare@kohus.ee  
Elve Lulla Riidehoidja 663 8328 elve.lulla@kohus.ee

 

Õigusteenistus
Nimi Ametinimetus Telefon E-post Info
      virumk.info@kohus.ee  
Sirle Koljat Järelevalve spetsialist 325 4124 sirle.koljat@kohus.ee  
Katrin Lell Kohtujurist 325 4127 katrin.lell@kohus.ee  
Jekaterina Pavlenko Kohtujurist 359 9840 jekaterina.pavlenko@kohus.ee  
Olga Dmitrijeva Kohtujurist 359 9825 olga.dmitrijeva@kohus.ee  
Ivika Zvonova Kohtujurist 663 8358 ivika.zvonova@kohus.ee  
Silva Kark Kohtujurist 663 8357 silva.kark@kohus.ee  
Siim Avikainen Kohtujurist 663 8359 siim.avikainen@kohus.ee  
Ulvi Anissimova Kohtujurist 663 8355 ulvi.anissimova@kohus.ee  
Johanna Valem Kohtujurist 325 4104 johanna.valem@kohus.ee  
Jelena Golovenko Kohtujurist 663 8352 jelena.golovenko@kohus.ee  
Margit Kors Kohtujurist 325 4127 margit.kors@kohus.ee  
 Airika Pilv Kohtujurist 663 8353 airika.pilv@kohus.ee  
Valentina Rauzina Kohtujurist 359 9829 valentina.rauzina@kohus.ee  
Maksim Lütter Kohtujurist 359 9814 maksim.lytter@kohus.ee  
Irina Kuzmina Kohtujurist 359 9841 irina.kuzmina@kohus.ee  
Kristel Aademets Kohtujurist 663 8358 kristel.aademets@kohus.ee  
Laila Üleoja Kohtujurist 663 8354 laila.yleoja@kohus.ee  
Kertti Lehtmets Kohtujurist 325 4113 kertti.lehtmets@kohus.ee  
Roman Ippolitov Kohtujurist 359 9814 roman.ippolitov@kohus.ee  
Heli Laidro Kohtujurist 359 9849 heli.laidro@kohus.ee  
Berith Laurimaa Kohtujurist 325 4105 berith.laurimaa@kohus.ee  
Tiivi Salvan Kohtujurist 359 9848 tiivi.salvan@kohus.ee  
Jane Möllits Kohtujurist 325 4104 jane.mollits@kohus.ee  
Mari-Liis Mererand Kohtujurist 663 8356 mari-liis.mererand@kohus.ee  
Kätlin Koidumäe Kohtujurist 663 8358 katlin.koidumae@kohus.ee  
Kadri Saukas Kohtujurist 325 4113 kadri.saukas@kohus.ee  
Anna Galaktionova Konsultant 359 9826 anna.galaktionova@kohus.ee  
Egle Nigulist Konsultant 359 9849 egle.nigulist@kohus.ee  
Õnnela Bamberg Analüütik 325 4131 onnela.bamberg@kohus.ee