Kontaktandmed

Jaga
PrintPDF Jaga

Tartu Halduskohtu registreerimisnumber: 74001957, menetlusväline e-post: tartuhk.info@kohus.ee
Kohtumajade kontaktid:

Tartu Halduskohus
Nimi Ametinimetus Telefon E-post Info
Kalevi 1, Tartu, 51010   (372) 750 0580   faks:(372) 750 0581
Kadri Palm Kohtunik/kohtu esimees   kadri.palm@kohus.ee Kohtu esimehe abi Vilve Raud 750 0584
Tiina Ereb Kohtudirektor   tiina.ereb@kohus.ee kohtudirektori abi Kadi Metsla 750 0641
Tartu kohtumaja
Nimi Ametinimetus Telefon E-post Info
Kalevi 1, Tartu, 51010   (372) 750 0580 tartuhk.info@kohus.ee faks:(372) 750 0581
Vilve Raud Kohtu esimehe abi 750 0584 vilve.raud@kohus.ee  
Kohtunikud
Nimi Ametinimetus Telefon E-post Info
Kalevi 1, Tartu, 51010        
Kadri Palm Kohtunik/kohtu esimees   kadri.palm@kohus.ee Kohtu esimehe abi Vilve Raud 750 0584
Maare Aloe Kohtunik   maare.aloe@kohus.ee kohtuistungi sekretär Marju Pärtel 750 0596
Mare Priks Kohtunik   mare.priks@kohus.ee kohtuistungi sekretär Lii Miina 750 0592
Roby Koik Kohtunik   roby.koik@kohus.ee kohtuistungi sekretär Edith-Helian Thomson 750 0593
Janar Jäätma Kohtunik   janar.jaatma@kohus.ee kohtuistungi sekretär Ülle Volmer 750 0528
Sirje Kaljumäe Kohtunik   sirje.kaljumae@kohus.ee kohtuistungi sekretär Terje Kert 750 0597
Õigusteenistus
Nimi Ametinimetus Telefon E-post Info
Kalevi 1, Tartu, 51010        
Eini Rõss Õigusteenistuse juht/kohtujurist 750 0591 eini.ross@kohus.ee  
  Õigusteenistuse juht/vanemkohtujurist     teenistussuhe peatunud
Karol Rebane Kohtujurist 750 0582 karol.rebane@kohus.ee  
Karen Männiste Kohtujurist 750 0595 Karen.Manniste@kohus.ee  
Ingrid Karlep Kohtujurist 750 0694 ingrid.karlep@kohus.ee  
Gethe Rudissaar Kohtujurist 750 0610 gethe.rudissaar@kohus.ee  
Sander Retel Kohtujurist 750 0614 sander.retel@kohus.ee  
Liina Lulla Kohtujurist 750 0583 liina.lulla@kohus.ee  
Jane Türbsal-Trolla Kohtujurist 750 0758 jane.tyrbsal-trolla@kohus.ee  
Ülle Volmer Kohtuistungi vanemsekretär 750 0528 ylle.volmer@kohus.ee  
Lii Miina Kohtuistungi sekretär 750 0592 lii.miina@kohus.ee  
Marju Pärtel Kohtuistungi sekretär 750 0596 marju.partel@kohus.ee  
Terje Kert Kohtuistungi sekretär 750 0597 terje.kert@kohus.ee  
Edith-Helian Thomson Kohtuistungi sekretär 750 0593 edith-helian.thomson@kohus.ee  
  Kohtuistungi sekretär     teenistussuhe peatunud
Teenistussuhe peatatud Kohtujurist      
Teenistussuhe peatatud Kohtujurist      
Kantselei
Nimi Ametinimetus Telefon E-post Info
Kalevi 1, Tartu, 51010   (372) 750 0580 trthktartu.menetlus@kohus.ee faks:(372) 750 0581
Marika Maask Kantselei juhataja 750 0624 marika.maask@kohus.ee  
Jaanika Teemus Referent 7500 558 jaanika.teemus@kohus.ee  
Maigi Lubi Referent 750 0580 maigi.lubi@kohus.ee  
Jõhvi kohtumaja
Nimi Ametinimetus Telefon E-post Info
Kooli 2A, Jõhvi, 41532   (372) 663 8382   faks:(372) 663 8383
Kohtunikud
Nimi Ametinimetus Telefon E-post Info
Kooli 2A, Jõhvi, 41532   663 8382   faks:663 8383
Ülle Polluks Kohtunik/kohtumaja juht   ylle.polluks@kohus.ee kohtuistungi sekretär Heli Meier 663 8390
Raili Randlane Kohtunik   raili.randlane@kohus.ee kohtuistungi sekretär Käthlin Uustal 663 8391
Karin Jõks Kohtunik   karin.joks@kohus.ee kohtuistungi sekretär Jane Moosel 663 8385
Õigusteenistus
Nimi Ametinimetus Telefon E-post Info
Kooli 2A, Jõhvi, 41532   (372)663 8382   faks:(372)663 8383
Margit Ahu Kohtujurist 663 8392 margit.ahu@kohus.ee  
Maria Lõbus Kohtujurist 663 8309 maria.lobus@kohus.ee  
Dmitri Skatško Kohtujurist 663 8340 dmitri.skatsko@kohus.ee  
Käthlin Uustal Kohtuistungi sekretär 663 8391 kathlin.uustal@kohus.ee  
Heli Meier Kohtuistungi sekretär 663 8390 heli.meier@kohus.ee  
Jane Moosel Kohtuistungi sekretär 663 8385 jane.moosel@kohus.ee  
Kantselei
Nimi Ametinimetus Telefon E-post Info
Kooli 2A, Jõhvi, 41532   (372) 663 8382 trthkjohvi.menetlus@kohus.ee faks:(372) 663 8383
Leonora Nõmmik Tõlk 663 8361 leonora.nommik@kohus.ee  
Merike Mägi Referent 663 8382 merike.magi@kohus.ee