Kontaktandmed

Jaga
PrintPDF Jaga

Tartu Ringkonnakohtu registreerimisnumber: 74001972, menetlusväline e-post: tarturk.info@kohus.ee

Tartu Ringkonnakohus
Nimi Ametinimetus Telefon E-post Info
Kalevi 1, Tartu, 50050   (372) 750 0702, 750 0703 tarturk.info@kohus.ee; tarturk.menetlus@kohus.ee faks:(372) 750 0701
Kersti Kerstna-Vaks Kohtunik/kohtu esimees   kersti.kerstna-vaks@kohus.ee esimehe abi Ülle Taimre 750 0719
Ülle Taimre Kohtu esimehe abi 750 0719 ylle.taimre@kohus.ee  
Tiina Ereb Kohtudirektor   tiina.ereb@kohus.ee kohtudirektori abi Kadi Metsla 750 0641
  Analüütik     Teenistussuhe peatatud
Kriminaalkolleegium
Nimi Ametinimetus Telefon E-post Info
Aarne Sarjas Kohtunik/kriminaalkolleegiumi esimees   aarne.sarjas@kohus.ee kriminaalkolleegiumi sekretär Kertu Kuusik 750 0718
Mati Kartau Kohtunik   mati.kartau@kohus.ee kriminaalkolleegiumi sekretär Kertu Kuusik 750 0718
Maarika Kuusk Kohtunik   maarika.kuusk@kohus.ee kriminaalkolleegiumi sekretär Kertu Kuusik 750 0718
Tiit Lõhmus Kohtunik   tiit.lohmus@kohus.ee kriminaalkolleegiumi sekretär Kertu Kuusik 750 0718
Juhan Sarv Kohtunik   juhan.sarv@kohus.ee kriminaalkolleegiumi sekretär Kertu Kuusik 750 0718
Tsiviilkolleegium
Nimi Ametinimetus Telefon E-post Info
Kai Kullerkupp Kohtunik/tsiviilkolleegiumi esimees   kai.kullerkupp@kohus.ee tsiviilkolleegiumi sekretär Margit Mägi 750 0726
Andra Pärsimägi Kohtunik   andra.parsimagi@kohus.ee tsiviilkolleegiumi sekretär Margit Mägi 750 0726
Üllar Roostoja Kohtunik   yllar.roostoja@kohus.ee tsiviilkolleegiumi sekretär Margit Mägi 750 0726
Viivi Tomson Kohtunik   viivi.tomson@kohus.ee tsiviilkolleegiumi sekretär Margit Mägi 750 0726
Triin Uusen-Nacke Kohtunik    triin.uusen-nacke@kohus.ee tsiviilkolleegiumi sekretär Margit Mägi 750 0726
Halduskolleegium
Nimi Ametinimetus Telefon E-post Info
Tiina Pappel Kohtunik/halduskolleegiumi esimees   tiina.pappel@kohus.ee halduskolleegiumi sekretär Mailika Ilisson 750 0519
Madis Ernits Kohtunik   madis.ernits@kohus.ee halduskolleegiumi sekretär Mailika Ilisson 750 0519
Maili Lokk Kohtunik   maili.lokk@kohus.ee halduskolleegiumi sekretär Mailika Ilisson 750 0519
Tanel Saar Kohtunik   tanel.saar@kohus.ee halduskolleegiumi sekretär Mailika Ilisson 750 0519
Einar Vene Kohtunik   einar.vene@kohus.ee halduskolleegiumi sekretär Mailika Ilisson 750 0519
Õigusteenistus
Nimi Ametinimetus Telefon E-post Info
Kalevi 1, Tartu, 50050     tarturk.info@kohus.ee faks:(372) 750 0701
Mariliis Timmermann Õigusteenistuse juht/kohtujurist 750 0762 mariliis.timmermann@kohus.ee  
Anu Maala Kohtujurist 750 0527 anu.maala@kohus.ee  
Mare Ülenurm Kohtujurist 750 0779 mare.ylenurm@kohus.ee  
Signe Laanemäe Kohtujurist 750 0723 signe.laanemae@kohus.ee  
Triinu Rauk Kohtujurist 750 0617 Triinu.Rauk@kohus.ee  
Kaidi Pürn Kohtujurist 750 0697 kaidi.pyrn@kohus.ee  
Ave Traksmaa Kohtujurist 750 0767 ave.traksmaa@kohus.ee  
Kadi Kulpson Kohtujurist 750 0571 kadi.kulpson@kohus.ee  
Helin Potter Kohtujurist 750 0710 helin.potter@kohus.ee  
Kadi Länik Kohtujurist 750 0533 kadi.lanik@kohus.ee  
Elise Kerikmäe Kohtujurist 750 0521 elise.kerikmae@kohus.ee  
Evelin Ets Kohtujurist 750 0721 evelin.ets@kohus.ee  
Andres Põder Kohtujurist 750 0627 andres.poder@kohus.ee  
Nele Teelahk Kohtujurist 750 0638 nele.teelahk@kohus.ee  
Katre Kolk Kohtujurist 750 0747 katre.kolk@kohus.ee  
Meril Kristi Haljand Konsultant 750 0722 merilkristi.haljand@kohus.ee  
  Kohtujurist     Teenistussuhe peatatud
  Konsultant     Teenistussuhe peatatud
  Kohtujurist     Teenistussuhe peatatud
  Kohtujurist     Teenistussuhe peatatud
  Kohtujurist     Teenistussuhe peatatud
  Kohtujurist     Teenistussuhe peatatud
Kantselei
Nimi Ametinimetus Telefon E-post Info
Hille Ernits Kantselei juhataja 750 0523 hille.ernits@kohus.ee  
Maigi Ermel Referent 750 0702 maigi.ermel@kohus.ee  
Mai Kurul Referent 750 0703 mai.kurul@kohus.ee  
Regina Laiapea Vanemtõlk 750 0649 Regina.Laiapea@kohus.ee  
Alla Lašmanova Tõlk 750 0653 alla.lasmanova@kohus.ee  
Meeli Antonov Tõlk 750 0769 meeli.antonov@kohus.ee  
Natalia Tselikova Tõlk 750 0650 Natalia.Tselikova@kohus.ee  
Täitmata ametikoht Tõlk      
Margit Mägi Kohtuistungi vanemsekretär 750 0726 margit.magi@kohus.ee  
Mailika Ilisson Kohtuistungi sekretär 750 0519 mailika.ilisson@kohus.ee  
Kertu Kuusik Kohtuistungi sekretär 750 0718 kertu.kuusik@kohus.ee  
Täitmata ametikoht Referent      
Ljubov Skorohodova Vanemarhivaar     750 0604 ljubov.skorohodova@kohus.ee  
Merle Meekler Arhivaar    750 0605 merle.meekler@kohus.ee  
  Kohtuistungi sekretär   Teenistussuhe peatatud  
Personaliosakond
Nimi Ametinimetus Telefon E-post Info
Anne Ladva Personalijuht 750 0645 anne.ladva@kohus.ee  
Diana Niinepuu Personalikonsultant 750 0688 diana.niinepuu@kohus.ee  
Haldusosakond
Nimi Ametinimetus Telefon E-post Info
Kadi Metsla Kohtudirektori abi 750 0641 kadi.metsla@kohus.ee  
Piret Kask Finantsanalüütik 750 0643 piret.kask@kohus.ee  
Eve Jõgeva Spetsialist 750 0500 eve.jogeva@kohus.ee  
Jaanus Miller Haldusjuht 750 0552 jaanus.miller@kohus.ee  
Ain Peets Kohtukordnik 750 0555 ain.peets@kohus.ee  
Jaan Näpping Kohtukordnik 750 0555 jaan.napping@kohus.ee  
Monika Krusenberg Kohtukordnik 750 0554 monika.krusenberg@kohus.ee  
Raivo Rahusoo Kohtukordnik 750 0555 raivo.rahusoo@kohus.ee  
Tõnu Kanna Kohtukordnik 750 0555 tonu.kanna@kohus.ee